0
clear
  • Din железнички напојување 60w 12V ac dc конвертор д-р-60-12 моќ suply 12v 60w добар квалитет
  • -20%
  • -20%
Din железнички напојување 60w 12V ac dc конвертор д-р-60-12 моќ suply 12v 60w добар квалитет

Din железнички напојување 60w 12V ac dc конвертор д-р-60-12 моќ suply 12v 60w добар квалитет

DEN 369.12

Достапност
Производот е достапен


Забелешка : овој линк за д-р-60-12 напојување . Ако ви треба други спецификации, pls leave messages да ни пред плаќање или најде друга точни линкови од нашата онлајн Продавница. Ви благодариме. Совети ☆Ако youhave било прашање orcan го најдете производи,ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail во секое време . ☆Ако needa голем број на набавки, јас ќе ви даде добра цена попусти . ве молиме слободно контактирајте со нас . ☆Ifurgent, ве молиме контактирајте со мене ПОБРЗО. Д-р-60 W серија Din-железнички напојување Карактеристики : ·универзални AC влез ·Мал волумен,мала тежина,висока ефикасност ·Заштита : краток спој/текот вчитај/текот на напон ·за ладење од страна на слободен воздух convectio ·може да биде инсталиран на DIN железнички : Т-35/7.5 или Т-35/15 ·LED индикатор за напојување на ·100% полно оптоварување горат-во тест

Кон својствата

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Број На Модел На:
Д-р-60-12
Приклучок Тип:
Никој
Гаранција:
60days
Карактеристики:
Висока цена-ефикасен, сигурност со стандардите за индустријата
сертификација:
CE,CCC
Влезниот Сигнал:
Еден
Тежина:
0.3kg
Влезен Напон:
220v
Излезниот Напон:
12v
Материјал:
пластични случај
Повратен Сигнал:
Еден
Излез Тип На:
Еден
DC прилагодливи:
10%

Производи во категоријата

константен напон Серија Карактеристики : ·Излез константен напон·спектар 180250 VAC·Изграденаво ПРЕСТАПНА

Нови 100 V 240 V AC да DC Адаптер снабдување* Текст : 100 V~240 V , 50~60 Hz* Излез : 12 V 5 A* DC plug големина Надворешниот Дијам

Опис : DC 12 V 1А / 2 A / 3.2 A / 5 A / 8.5 A / 10 A / 15 A / 20 A / 30 A Прекинувач за Напојување Адаптер за Напојување : 15 W / 2

Напојување 12 V 20 A 5 A 60 W 100 W 200 W 400 W 12 Volt Напојување AC DC Трансформатор 220 V 12 V Отворено за LED Лента Лента RainproofИ

Кри XLamp XHP70 6 V LED Драјвер 26 MM DC6 V15 V Текст 4500m A Излез За XHP70 LED Светло СветилкаSpecificaton : Количина : 1 парчеВлезен

Опис : Модел : SPD72 WТекст : AC 110220 V 50 / 60 HZИзлез : 24 V,3А(MAX)Вкупна Моќност : 72 W(Max)Димензија : 130mm(должина) X50mm(ширин

Опис на производот Влезен Напон : AC220 V (Не за 110v ) Излезен Напон : 12 V DC Излезна Струја : 3А 5 A 8.5 НА 10 A 12.5 НА 1

74 CM 320g висок напон dc да dc конвертор чекор до dc да dc конвертор 12 V15 V 8 A 120w Влезен Напон 914 V Излезниот Напон DC1

Топла Продажба : Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на ИнформацииПостојан Струја LED Драјвер : Тие

DC 1224 V 50w водоотпорен LED Драјвер Водоотпорен IP67 DC Излез 2036 V 600 мр Напојување За LED светло 50 W LED драјвер : Вле

Може да го Имам Вашето Внимание : LED Мали Расте светла , може да се засади цвеќе и Зеленчук лесно во домашн

20 Парчиња 6 W AC / DC 12 V24 V DC LED Драјвер 13x1 W на 300m A DC211 V LED Напојување Постојан Струја MR16 крушка светилка Беспла

висок напон dc да dc конвертор 12 V36 V5 A Излезна Моќност 180w Влезен Напон 930 V Излезниот Напон DC36v sepicification Место

2) Нашите производи ќе бидат тестирани и со нашите proffesional КК Па се чувствуваат слободни да контакт Овие т

1.LED префрлување напојување е дизајниран со пулс ширина модулација (PWM) префрлување технологија, што гара

Модел : 1018x3 W ( 1018 серија 2 паралелни )Моќност : 40 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезен Напон : DC3060 VИзлезна Струја : 650m

9178 ПОВЕЌЕ PRODCUTS ВИЕ МОЖЕ да САКАТЕ Усвојува дизајн на константен напон, на излез DC12 V, безбедно и широка пр

Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум базаЗаштита : Недостиг На Заштита, Заштита Од Преоптоварува

СпецификацииВлезен Напон : AC 110220 V 50 / 60 HzИзлезен Напон : DC 12 VИзлезна Струја : 30 На / 16.67 A / 10 A / 5 A / 2.5 / 2 A / 1 AМ

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе

2 Парчиња Изолација 100 W AC85277 V LED Драјвер 610x10 3А DC1834 V IP67 Водоотпорен Постојан Струја За Рефлектори Бесплат

74 CM 320g висок напон dc да dc конвертор чекор до dc да dc конвертор 12 V13.8 V8 A Влезен Напон 914 V Излезниот Напон DC13.8v

константен напон Серија Карактеристики : ·Излез константен напон·спектар 180250 VAC·Изграденаво ПРЕСТАПНА

Модел : 1830x3 W ( 1830 серија 2 паралелни )Max Моќност : 40 W60 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезен Напон : DC54105 VИзлезна Струј

Име : Нови Rainproof Напојување Модел Бр : FXX150W1 V12 / FXX350W1 V12 / FXX400W1 V12 Влезен напон : 175240 V AC Излезен напон : 12 V DC Изл

КАРАКТЕРИСТИКИ : *Неводоотпорен *Во вратата користете го само! *MR16 светилка светлина возачот *Моќ LED која

DC 1224 V 10w водоотпорен LED Драјвер Водоотпорен IP67 Излез DC 612 V 900 мр Напојување За LED светло 10 W LED драјвер : Влез

Модел : 2036x1 W ( 2036 серија 1 паралелни ) Max Моќност : 20 W40 W Влезен Напон : AC85277 V Излезен Напон : DC60120 V Излез Теков

Почитувани купувачот : како овој комплет не вклучуваат 100w чип,ако у треба чип,u може да побарате од нас за

Функција Над задолжен заштита во Текот напон заштита Краток спој заштита во Текот температура заштита..

Please wait...