0
clear
  • Моден Boho Индискиот Етничка Долго Пердув Капка EarringsCarving Цвет Tassel Монистра Партија Dangle Earring За Жените Роденден Племенски
  • -20%
  • -20%
Моден Boho Индискиот Етничка Долго Пердув Капка EarringsCarving Цвет Tassel Монистра Партија Dangle Earring За Жените Роденден Племенски

Моден Boho Индискиот Етничка Долго Пердув Капка EarringsCarving Цвет Tassel Монистра Партија Dangle Earring За Жените Роденден

DEN 165.12
DEN 134.00

Достапност
Производот е достапен


КОЛИЧИНА : 1 пар;
Боја : 5 Colors, бела, црна, црвена,сина, шарени ;исто како слика покажува ;
Материјал : алуминиумски, смола ,пердув
Должина : околу 11.5 cm/4.5 inch
Тежина : околу 16g/пар;
Нашата Предност
1. Еден од медиум накит производителот во Yiwu Кина, со тим од одлични дизајнери,квалификувани вработени,стручната служба продукти.
2. Снабдување илјади предмети кои се погодни за различни пазари.
3. Развој на нови дизајни неделно.
4. Се продава на конкурентна фабрика цена.
5. Усвојување на животната средина-пријателски материјали и технологија
Превозот Термин :
· Ние Брод на Светот
· Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
· Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ако ви треба побрзо превозот,како што курирската служба DHL, UPS-от , EMS , итн.ве молиме контактирајте со нас за да додадете превозот надомест
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена fo· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други Политики :
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно.

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E-4176-8
Стил:
Чешка
Бренд Име:
idealway

Производи во категоријата

Ново Утро Слава Цвет Дизајн Обетки Со Сини Камења во Злато и Црна Позлатен Елегантни Обетки Слава Цвет Д

Количина : еден пар Материјал : алуминиум earring боја : златна боја камен боја : бела пакет : жените се откажа

modname=ckeditor Добредојдовте на нашиот магазинБренд име : YULUCHГолемина : 5.5*3.8 cmКоличина : 1 пар

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Во вашата услуга!Објект : Бела Боја Опции Гроздобер Жените Накит Сребрена Боја Жолта Кристал Dangle Капка О

Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде наможност за разрешување на проблемот за вас пред да

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2

Бренд : RoseedenОбјектот Стил : Свадба EarringГлавниот Камен : ЦиркониДруг Камен : КристалПозлата : Сребрена Пло

Производ Стил : БАКНИ МЕ Црна Смола Кристали Монистра Tassel Обетки ОЛ Стил Фитили Долги Обетки за Жените М

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Yumfeel Нови Обетки бижутерија Метал со Црно Дрво и Акрил Долги Обетки за Жените Додаток БРЕНД : Yumfeel Накит М

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA трендовски

Ако вашата цел е помалку од $7 ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост без следење на број .Ако вашата це

Бренд : RoseedenОбјектот Стил : Свадба EarringГлавниот Камен : КристалноДруг Камен : КристалПозлата : Сребрена П

Бесплатен Превозот Цветен Шампањ Капка Обетки Деверуша Подарок Сјајна Simple Wedding Капка ОбеткиИме : Пад Earri

Накит Информации [Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver [Метална Боја] Сребрена Боја [Мерење] 10.52 mm (L) X38.85mm(H) [Камен] Овал

1.Име>> : Earring 2 Големина : 60 mm, со вкупна должина 3 Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал Павер Криста

Please wait...