0
clear
  • Луксузна Кожа Случај за Xiaomi Redmi 4X прекривачот Случај за Xiaomi Redmi 4X Про 5.0 инчен Вертикална Задниот Поклопец Магнетни Телефон Случај
  • -20%
  • -20%
Луксузна Кожа Случај за Xiaomi Redmi 4X прекривачот Случај за Xiaomi Redmi 4X Про 5.0 инчен Вертикална Задниот Поклопец Магнетни Телефон Случај

Луксузна Кожа Случај за Xiaomi Redmi 4X прекривачот Случај за Xiaomi Redmi 4X Про 5.0 инчен Вертикална Задниот Поклопец Магнетни

DEN 354.72
DEN 330.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.
-Ако ви се допаѓа нашиот производ и услуга,ве молиме имајте во предвид нашата продавница,и додавање на нашите -продавница за вашата продавница листа.
-Не пропуштајте било поевтини производи.
*Ali Express Стандард За Испорака
Најважно е дека "Поштенски Код" мора да бидат точни, инаку тоа е невозможно да се испорака.
Посветеноста време е за 60 дена,со исклучок на Бразил е 90 дена. Тоа може да биде полн следи.
*Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Тоа може да биде полн следи.
Обично тоа треба 45-60 дена да пристигне до дестинацијата.
Некои посебни околности ќе мало задоцнување. Како што се : празници, политика корекција, оддалечените области и така натаму. 1.Можете да платите со користење на Visa,Master Card,Western Union,и банкарски трансфер. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.По испраќаат надвор,на адреса не може да се промени. 3.Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме поради руската политика.Ви благодариме! 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.Вашиот поттикне се задржи ни се движат. 2.Ако производот има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари,прашања или предлози кои може да имате.Ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. 4.Поради временската разлика,ние може да ви возврати веднаш.Но, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците.
П : дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди повеќе поевтина цена, ако ви треба производи во bulk.Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. П : Сите производот се вистинска слика? Сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука. П : јас се согласувам да се почека малку повеќе време,но зошто цел е затворена? Што не е во ред работата.Бидејќи нашето ветување време е 60 дена или 90 дена,пред нашето ветување време пристигне ви препорачуваме да чекаат тоа трпеливо.Ако вие се согласувате,правото на работа е да се откаже од спорот.Наместо да се договорат со нашиот предлог. Ве молиме да обрнете внимание,еднаш вие се согласувате со нашите продавачот предлог,со цел ќе се затворени од страна на Aliexpress.

Кон својствата

Материјал:
кожа
дизајн:
бизнис
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Големина:
pu leather
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Висок Квалитет на телефонот случај
материјал стил:
Вештачка Кожа СТП
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
боја:
18 различни бои

Производи во категоријата

Карактеристики : Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без

5 Бои За Топло! За UMI Дијамант X Phone Случај Кожа Маска,2016 Година Мода Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случ

Луксузна СТП Кожа Случај За Samsung Галакси S7 Работ S8 Плус Телефонот Назад Опфаќа Флип Стои Јасно Видите Smart

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

xiaomi mi5 случај Флип врежана вистинска кожа мека TPU задниот поклопец за xiaomi mi 5 coqueПродажба Карактеристики :

Покрие Случај За ZTE Nubia Z11 Мини S (5.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листат

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

(3 Стилови) За леново s90 случај луксузни СТП кожа случај за леново s90 S 90 прекривачот Capa Мобилен Телефон То

Забелешка : имаме многу различни висок квалитет оригинални предмети за различни мобилни телефони се по

wyприклучокstartЖешка Стока$3.88 $4.68$2.87 $3.3$3.76 $4.18$2.80 $2.95$3.13 $4.18$2.82 $2.97$2.80 $2.98$3.09 $3.59wyприклучоккрајДобредојдовте н

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

СО NILLKINБренд Нови Nillkin Qin Серија Кожа Флип Случај за Samsung Галакси S8Функција1.Боја : Црна, Кафена И Бела Црве

Добредојдовте на QIALINO Официјалната ПродавницаСакате да имате среќен шопинг!!!Бесплатен превозот од по

БОН СОЗДАВАЊЕ Случај За i Phone 6 Луксузни Паричникот Телефон Торба 2 во 1 Предмети За i Phone 6 S 5 S SE 7 Плус 6 Плус

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

Продажба На Точка 1 Материјал : Направен од Висок Квалитет на СТП Кожа 2 Модел : Совршено се вклопува За i

Случај Одговара : За VKworld G1 Гигант​Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начи

modname=ckeditorПрекривачот за ZTE Сечилото A610 Случај Луксузни Приказ на Прозорецот Кожа Случај за ZTE A610 A610 C НА 610

Please wait...