0
clear
  • Висок Квалитет Топло Црн Кожен Корсет Секси Корсет
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет Топло Црн Кожен Корсет Секси Корсет

Висок Квалитет Топло Црн Кожен Корсет Секси Корсет

DEN 1491.84

Достапност
Производот е достапен

Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Боја : Црна 2.Големина : S-2 XL 3. Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред. Нашиот стил е популарен во целиот свет. Ако ви се нашите вистински купувачи, верувам дека ќе се најде дека сме биле на ажурирање на латекс дизајн за сите предмети. Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што јас би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.
НИСКА ПОЛОВИНАТА
Мерка Околу 2 под природни половината или 2 прста под папокот. Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Трето : ако ние не би можеле да Идентификација. Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка, ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед.
ПОЛОВИНАТА
Мерка околу вашата природна половината, се најмалите дел. Прво : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Прави нешто ново, да се грижиме клиенти'need.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
Предност (1) ние ажурирање на нашите веб-сајт редовно и стави најнов дизајн continuely. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. (2) Нашата цена е трговија на големо цена да се сретне речиси на барање на купувачот . Она што е важно, ние сме биле lauching нов стил за сите видови на предмети. Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. Превозот начин За превозот начин, ние изберете DHL, EMS, ТНТ,Fedex и кина пост Забелешка, како царинење проблем, руски, Ukrain, Brazi, Белорусија, четири оваа земја, ние ви препорачуваме да изберете EMS и кина пост, подобро е Производ фотографии од Новиот Пристигне Половината Обука Имитација на Кожа Корсет Секси Жени Половината Cincher Слабеење Shapewear Bodysuit Плус Големина
Топла корсети на Нови Пристигне Половината Обука Имитација на Кожа Корсет Секси Жени Половината Cincher Слабеење Shapewear Bodysuit Плус Големина
Factroy фотографии Плаќање Полна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.
КОЛКОВИТЕ
Мерка околу потполност дел на вашиот колк. Наплата жал ни е што го објектот е дефектен, и ние активно ќе се справи со ваквите инциденти. Изберете право превозот компанија за вас според вашата земја е прилагодено некои посебни (4) Можете да го преземете ценовник или местото со цел директно и веднаш на нашата веб страница .

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал Состав:
Полиестер & Spandex
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
M1281
боја:
Црна
Големина:
S--2XL
превозот на товар:
слободни
Пакување:
1 OPP/PC
Стил:
кожен корсет
is_customized:
Yes
Трговија на големо сајт:
www.pglingerie.com

Производи во категоријата

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Метален Прстен Тока Затворање Чипка назад со 12 grommets Вграденво с

Ние ќе бидеме вашиот trustable снабдувач со одлични услуги на клиентите Добредојдовте да контактирате со на

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче врати со 16 grommetsСилна Корсет Кабелот Алко

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.Второ : ве молиме да се пука на слика на об

Страна Патент ЗатворањеЛанче назад со 9 grommetsЛента АлкохолВграденво Со Приватноста PanelСатенски HemmingТкае

Нашата Предност 1 Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.Судењето наредби 1pcs прифате

Целосна РакавОдблесокот РакавSlash ВратотИсклучување На РамоБоја : ЦрнаТкаенини Опис : Чипка / TulleГолеми

1.Ткаенини : Чипка2.Материјал : Пластични Коски, Кука И Око, Лента Алкохол3.Тип : Overbust Корсет4.Вклучуваат : К

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

ГОЛЕМИНАS : Биста : 5581cm,Должина : 21cm,половината : 6886cmМ : Биста : 5884cm, Должина : 22cm,половината : 7290cmL : Биста : 6187c

Жешка Секси Corselet Латекс Половината Корсети Cincher Жените Црна Флорални Чипка Секси Underbust Корсет Bustier Готск

Please wait...