0
clear
  • ZHANGYANG 1 buc Супер Моќна Силна Ретки Земјата Диск задржете магнет Neodymium N52 Магнети D50x20mm 50*20mm
  • -20%
  • -20%
ZHANGYANG 1 buc Супер Моќна Силна Ретки Земјата Диск задржете магнет Neodymium N52 Магнети D50x20mm 50*20mm

ZHANGYANG 1 buc Супер Моќна Силна Ретки Земјата Диск задржете магнет Neodymium N52 Магнети D50x20mm 50*20mm

DEN 951.84
DEN 619.00

Достапност
Производот е достапен

ние ќе бидеме така жал ми е за тоа ,но тоа ќе биде aslo силна ,и не влијае да се користи .
Answer : ___________________________ Note :
1. Бидејќи магнетни дискови се заклучени заедно, тие се во тешко да се одделат едни од други. Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач.
За било какви информации ве молиме контактирајте со нас во секое време. Понекогаш, еден на сто ќе биде како што површината и од страна на можеби 1-2mm толеранција или Каналите . Лесно е скршен,ве молиме да се биде внимателен. Тешко дробење ќе предизвика штета и во пукнатините во магнетното материјал. Ние имаме повеќе од стотици различни големини магнети во парк.
ZHANGYANG 1 buc Супер Моќна Силна Ретки Земјата Диск задржете магнет Neodymium N52 Магнети D50x20mm 50*20mm
Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или e-mail за нас. Магнети имаат исклучително силна магнетна сила.тоа е нормално . Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнети во различни големини во парк.Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Трикови, Лоцирање на Ноктите Под Тротоарите, Студ Finders, Подигање Скитници Ноктите и Навртки,Бришење Видео и Аудио Ленти или други Магнетни Медиуми за Чување податоци,Фрижидер Магнети, Глупави Бар Трикови,Држејќи Резервни Клучеви во Место - Дом на Вода Климатизација, Чистење Риба Тенкови од Надвор, со Приложување Име Ознаки за Облека без Игли, Божиќ Светлина и Декорација Закачалки,Домашно Компас,Образование 2. Ви благодариме!
Користење : 1.
Драги Ценети Купувачи :
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи. па ве молиме да се разбере тоа . Повеќето наредби може да се организира во рок од 24 часа. и не можам да ветувам дека ќе престане било метар deviece.Фабрика
телефони, дом на апаратот, електрични мотори, Брошура Затворачи,Магнетни Играчки, Магацин етикета одредување, Levitation Експерименти, Магнетен Накит, Магнетен Накит Clasps, Магнетни Stirrers. Ние работевме на магнетни материјали за повеќе од 10 години ,ние сме професионални онлајн продавач во кина премногу. Кога се поврзувате со две магнетни копчиња, да ги привлече блиску еден до друг полека и нежно.Училиште &DIY Зграда Генератори, Експериментите,Алатка / Нож Носители,магнетни Стеги, Пирс-слободен уво Накит, Метални Детектори Држи Крилја на аеро,Кабинет Брави, Правење на вашиот сопствен Гориво Километражата Extender, со Приложување Кеси за Мотоцикли Замена Магнети за Велосипед,Наоѓање на Микро Метеорити Минијатурни Војна-игри, Магнетни Couplers на Модел Железничката Автомобили,Влечење Магнети за Слот Автомобили 3. Прсти и други делови од телото може да се добие сериозно сериозна помеѓу две привлекување на магнетите.

Кон својствата

Со Дупки:
No
Композитни:
neodymium магнет
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Бренд Име:
zhangyang
Тип:
Постојано
Број На Модел На:
50*20AIHUAN

Производи во категоријата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

круг со дијаметар од 50mm, 5mm дебелина n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Известувањ

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Please wait...