0
clear
  • Треска Sprains Артритис BandBandage Ортопедски Рака Подготвуваат Зглоб Поддршка Прст Треска Карпален Тунел Синдром
  • -20%
  • -20%
Треска Sprains Артритис BandBandage Ортопедски Рака Подготвуваат Зглоб Поддршка Прст Треска Карпален Тунел Синдром

Треска Sprains Артритис BandBandage Ортопедски Рака Подготвуваат Зглоб Поддршка Прст Треска Карпален Тунел Синдром

DEN 131.52
DEN 105.00

Достапност
Производот е достапен


добредојде!!!
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи Треска Sprains Артритис Band Bandage Ортопедски Рака Подготвуваат Зглоб Поддршка Прст Треска Карпален Тунел Синдром Зглоб Поддршка Рака Подготвуваат Бенд Карпален Тунел Треска Артритис Sprains Корисни Материјали : OK крпа ,СТП, челик Боја : Црна Димензии : Слободен големина(Вклопува 15-24.5's handpalm ) Лесно да се носат и перат Карактеристики : Обезбедуваат според проп и заштита на вашите мускули Совршен за обезбедување на поддршка и за ослободување на болката следниве sprains и фрактури Лесен дизајн го прави идеален за оние кои сакаат да продолжат со работат и да продолжи со спортски активности. За оние кои што страдаат од Карпален Тунел синдром, Повторувачки Вирус Повреда (УПН), Остеоартритис и Ревматски Артритис, Тетива и меките ткива повреди, Невропатична дисфункција и Scaphoid повреда
"

Кон својствата

Применливи Луѓе:
Возрасни
Број На Модел На:
бендот појас
Бренд Име:
WOSAWE
Материјал:
Платно

Производи во категоријата

Нашата цел е задоволството на клиентите!За Плаќање1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУ

Aolikes 1 Pair Спортски Зглоб Бенд Зглоб Поддршка Подготвуваат Sweatband Guard Спорт Тенис и Сквош Бадминтон САЛАТА

AOLIKES 2 парчиња Рака Обвива врвка за околу Рака Дигање на Зглобот Обвива Crossfit Powerlifting Bodybuilding Дише Зглоб Под

AOLIKES 10 Pcs / многу Нови Дише Памук Спортски Завој Зглоб Ремени Обвива Wristband Карпален Тунел Поддржува тргов

Удирање Завој Handwraps 1 Pair 3м / 5m Бокс Handwraps за Muay Thai ММА Санда TaekwondoМодел : HandwrapsГолемина : 300cm *5cm / 500cm *5cmСтил : М

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

1 Пар 3м / 5m Бокс Handwraps Завој Удирање Рака Заврши Бокс Тренинг РакавициБокс Завој може да ги заштити рацет

1 buc Зглоб ПоддршкаСпецификации : Прилагодливи затворање одговара на околу рачниот зглоб.Наредени со шо

AOLIKES 1 PCS Еластична Палецот Wristband Пролет Челик Заврши Рака Дланка Зглоб Подготвуваат Десната или Левата Р

Исто така, во текот на ноќта наредби купени во петок, не се доставуваат до понеделник Тоа е вашиот одгово

1 Пар 3м / 5m Бокс Handwraps Завој Удирање Рака Заврши Бокс Тренинг РакавициБокс Завој може да ги заштити рацет

Тип : Зглоб Поддршка Погоден за : Топката Игри,Трчање,Фитнес Производ Големина : 3309070 мм Тежина : 29g Матери

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

Ве молиме имајте во предвид tha т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси

Карактеристики : Еден од најдобриот избор за excercise љубовници Совршени за фитнес тренингот, моќ кревање и

1 PCS Дигање Wristband Салата за Обука на Зглобот Ремени Обвива Спорт за Безбедност на рачниот Зглоб Поддршка

AOLIKES 2 Пара Најлон Еластична Спортски Зглоб се Подготвуваат за Поддршка на Wristbands Sweatbands За Одбојка Кошарк

Топла Продажба ID : 5653 95% ПОПУСТ парче 11.96 100 95% ПОПУСТ парче 7.06 100 95% ПОПУСТ парче 11.02 100 95% ПОПУСТ парче 12.58 100 9

1 Pcs Прилагодливи Wristband Еластична лента за околу Обвива Завои за Кревање Powerlifting Дише Зглоб Поддршка 4colors (

AOLIKES 2 Пара Турмалин Магнет Зглоб Ремени Обвива Самогреење Wristbands Одржување на Топло Производи Спортски

1 Да се стави некои микрофинансиска клиенти да купат, ние се стави обем се определени ретко, сите вие мож

Please wait...