0
clear
  • Yesello Мода Најлон Козметички Торба Мали Жените Шминка Организатор Торба Водоотпорен Складирање Торба Патување Преносни neceser Мини Торба
  • -20%
  • -20%
Yesello Мода Најлон Козметички Торба Мали Жените Шминка Организатор Торба Водоотпорен Складирање Торба Патување Преносни neceser Мини Торба

Yesello Мода Најлон Козметички Торба Мали Жените Шминка Организатор Торба Водоотпорен Складирање Торба Патување Преносни neceser

DEN 194.88
DEN 158.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.
Материјали : Најлон
Боја : Црна,Розова,Роза,Зелен,Морнарица
Големина : Шоу во слика
Тежина : Околу 45g
Пакетот Вклучува :
1*Козметички Торба За Складирање
Висок квалитет најлон материјал, издржлив.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.
Погоден за убавина, ноктите уметност, шминката, нога бања и други објекти за складирање. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.
Со патент, едноставна и сигурна.
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.
Има многу капацитет, лесно да се вид на предмети, и да ги преземат предмети.
Погодни се справи со дизајн, лесно да се носат, можете да го користите во секое време и насекаде.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.045kg
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Yesello
Број На Модел На:
GLH030
Објектот:
козметички торба
Материјал:
најлон складирање торба
Функција:
Козметички складирање,складирање toiletries
се применуваат:
патувањето организаторот
Идејата за:
Складирање за козметички,складирање за toiletries
Обликот:
Плоштад Складирање торба
Употреба:
Козметички складирање торба,toiletries складирање торба

Производи во категоријата

Козметика Близнак поставенимала торба+голем случајмала торба големина:17cm*11cm*6cmголем случај големина:

Dispalang 3 D црвена роза печатење молив случај за девојки мултифункционален пенкало кеси за студентите на ж

3pcs / set Заштита на Животната средина Транспарентен ПВЦ Козметички ТорбаГолеми Димензии : 30x10x22 CMСредна Го

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи...

Молив Пенкало Случај Козметички Шминка Торба ТорбичкаМатеријал : ПлатноБоја : синаДолжина : app 20cm Максим

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примач

Боја : белаМатеријал : Sequin & PloyesterГолемина : 7.8 x 2.5 x 1 инчен / 19.5 х 6.5 х 3 cmЗатворање Тип : Патент, лесен за да г

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Жените Мода Кармини Девојка Козметички Случаи Toiletry Колекции Ма

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж по

Многу Многу Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Конкурентна Цена.Секогаш Брза Испорака1...

Моден Познатиот Бренд Козметички Торба Голем Капацитет за Миење Торба Патување Складирање Козметички

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 29 X27x21cmМатеријал : оксфорд+стпЗабелешка : За различн

Please wait...