0
clear
  • 1Bag Златна боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Settings Метален Накит Наоди за DIY, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,
  • -20%
  • -20%
1Bag Златна боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Settings Метален Накит Наоди за DIY, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,

1Bag Златна боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Settings Метален Накит Наоди за DIY, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,

DEN 1262.40
DEN 947.00

Достапност
Производот е достапен


Златна Боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Прилагодувања, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,
10x7x0.4mm; Одговара за 7x10mm cabochons; за 600pcs/торба .
14x10x0.4mm; Одговара за 10x14mm cabochons; за 400pcs/торба
18x13x0.4mm; Одговара за 13x18mm cabochons; за 400pcs/торба
25x18x0.4mm; Одговара за 18x25mm cabochons, за 200pcs/торба
30x20x0.4mm; Одговара за 20x30mm cabochons; за 150pcs/торба


Кон својствата

Големина:
Fit for 7x10mm, Fit for 10x14mm, Fit for 13x18mm, Fit for 18x25mm, Fit for 20x30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
КК-N0084-02G-13x18
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
666g
Производ Карактеристики:
Пад
Накит Наоди Тип:
cabochon settings
Метална боја:
Golden
Обликот:
Пад
Употреба:
cabochon settings
Фах големина:
6~10мм
единица:
1bag
Материјал:
Дувачкиот

Производи во категоријата

За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs Секој

торбаРачно изработени AbacСтаклени Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Златен Железо Eyepins, Црн

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

10 Pcs Цвет и Лист Врежана Метал Правоаголник Спојки Рамка Бакнеж Clasps Токи Чанта Торба Чанта Справи со Дод

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен Базаб) Шише Големина : 20mm отворањев) Прстен Ба

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Но купувачот треба да се плати за враќање превозот...

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

Please wait...