0
clear
  • Itopkris Алуминиум Кредитна Картичка Носителот Бизнис Картичката Паричникот Висок Квалитет Метал Патување Организација На Држачот За Картички За Документот
  • -20%
  • -20%
Itopkris Алуминиум Кредитна Картичка Носителот Бизнис Картичката Паричникот Висок Квалитет Метал Патување Организација На Држачот За Картички За Документот

Itopkris Алуминиум Кредитна Картичка Носителот Бизнис Картичката Паричникот Висок Квалитет Метал Патување Организација На Држачот

DEN 259.20
DEN 207.00

Достапност
Производот е достапен


Информации За Производот
Материјал : Алуминиум
боја : Црна,Кафе,Кајсија,Портокал
Големина : 9.2x5.5 x1 cm
Корица :
кредитни картички : 5pcs
бизнис картички : 11pcs

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
5.5cm
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
itopkris
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
9.2cm
Број На Модел На:
7hpbad4
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.07kg
Затворање Тип:
Не Патент
Материјал Состав:
Алуминиум
Главен Материјал:
Метален
Употреба:
бизнис картичка

Производи во категоријата

5)ве Молиме проверете следење на информации за следење на вебсајт Повратни информации ве Молиме оставет

започнетекрајот Производство Име : Kweco Vader Бренд Пасош Носители Пасош Опфаќа Носител на Патна Исправа По

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на ин

Klsyanyo Водоотпорен RFID Блокирање на Картичка Носителот Мултифункционален Вратот Виси Пасош Носител на Па

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;5pcs кредитна картичка;билети Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од стран

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на ин

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена одвашиот приемот на производот.меѓутоа,к

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

Zongshu руски Студенти gradebook маскаМатеријал : СТП : нетоксични, без мирис за водоотпорен и нема прашина.Сунѓ

Димензии : должина 14.2*10см / 5.6*за 3,9 инчиТежина : 40gВе молиме имајте во предвид : паричникот модел ќе го прим

2016 Висок Квалитет На Мажите Кредитна Картичка Носителот Вистинска Кожа Средината Капацитет Мажите Purses

5688048528409912 Најновите Стил парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;1pc кредитна картичка;1pc SIM Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна н

Главен материјал : кожа стпГолемина на : 11.5cmx8.5cmx0.3cmТежина : 0.045 kgТопло информации : 1.Ве молиме овозможи 13cm

Политика на враќање : 1) Наплата се врши само ако замена не е достапна.Ние обезбедуваме 7 дена гаранција з

Љубезно Ве Молиме Да Напомена : Ние ќе ја испратите вашата нарачка, без подарок кутија Ако сакате да се д

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

5688048528409912 Најновите Стил парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Вратот Пасош Носителот Патување Вратот Торбичка RFID Блокирање на Патување Картичка Паричникот Водоотпо

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;1pc кредитна картичка;1pc SIM Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна н

.AGBIADD Гроздобер Природни Лудиот Коњ Кожа руската Амблем на логото Пасош Покрие Капка Брод Мажите Вистин

Опис : На член број : M203 Бренд : teemzone Материјал : вистинска кожа Боја : Сива,Црна+Сива,Црвена+Браун Големина

Карактеристики : Материјал : Оксфорд ткаенина (водоотпорен најлон)Пакет внатрешна структура : картичкат

Please wait...