0
clear
  • Салата Налепница Фитнес Име Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Салата Налепница
  • -20%
  • -20%
Салата Налепница Фитнес Име Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Салата Налепница

Салата Налепница Фитнес Име Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Салата Налепница

DEN 329.28
DEN 230.00

Достапност
Производот е достапен

Салата Налепница Фитнес Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Салата Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден.
ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу. НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 22 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НАС 21.6 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 14 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 22.4 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 6 / парче НАС 22.4 / парче НИ 5 / парче НИ 2 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 11.76 / парче НАС 16.46 / парче НАС 15.68 / парче НАС 4.9 / парче НАС 4.9 / парче НАС 3.92 / парче НАС 4.9 / парче НАС 11.76 / парче

Кон својствата

боја:
Црна, Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Слива, Небо Сина, Портокалова
Големина:
40x40cm, 112x112cm, 20x20cm, 56x56cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
салата 1057
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes

Производи во категоријата

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Големина : во пакет од околу 60 x 90cm, на ѕидот околу 80 x 90cmПостојат 16 парче независни слики и можете да се др

Креативни 3 D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација

Новодојдени~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~Материјал : ПЕТ Големина : Види подолу слики Достапни стилови : YG xxx (боја пред прозр

6038 Можеби и вие исто така, сакаатDiscription : * Бренд : ROWNOCEAN* Материјал : * Заврши Големина На : М : 42x42cm (16.5"x16.5 ")L :

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Стап трансфер филм на дизајнот, избегнување на создавање на меурчиња колку што е можно,тогаш scrape тоа пов

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Нови Креативни самолепливи скалите налепници DIY Шарени дрвени налепници скалите налепници скалило дек

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 143cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависнос

големина : 42x30 cm Материјал : kraft хартија (АА ниво) трик матрицата хартија Безбедност : екопријателски Паку

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

54 см) : 46cm широк x 42cm високи62cm широк x 56cm високиЗа Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински пр

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

Производ Inforamtion : Број : J06 Големина : 42 X73 CM Големина : 57 X99 CMМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1

6038 Можеби, исто така, како Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : S : 36x42cm(14.1"x16.5")М : 42x49cm (16.5"x19.2

Please wait...