0
clear
  • WH2002D WINSTAR LCD 20x2 екранот модули стандардниот интерфејс е 6800 4/8-малку паралелно, +5Vpower снабдување екран зелени осветлување
  • -20%
  • -20%
WH2002D WINSTAR LCD 20x2 екранот модули стандардниот интерфејс е 6800 4/8-малку паралелно, +5Vpower снабдување екран зелени осветлување

WH2002D WINSTAR LCD 20x2 екранот модули стандардниот интерфејс е 6800 4/8-малку паралелно, +5Vpower снабдување екран зелени осветлување

DEN 1247.04

Достапност
Производот е достапен


WH2002 D WINSTAR LCD 20x2 екранот модули стандардниот интерфејс е 6800 4/8-малку паралелно, +5 Vpower снабдување екран зелени осветлување
кажи ми кои бои не ви треба
Модел Бр. WH2002 D
►Карактер LCD 20x2
►5x8 точки содржи покажувачот
►Bulit-во контролер (ST7066 или Еквивалент)
►+5 V напојување (исто Така достапен и за +3 V)
►Негативен напон опција за +3 V напојување
►1/16 должност циклус
►LED може да биде раководена од PIN17, PIN18
►Интерфејс : 6800, опција SPI/I2 C (RW1063 IC)
WH2002 D е Лик LCD 20x2 дисплеј, кој е изграден во со ST7066 контролер IC; неговата стандардниот интерфејс е 6800 4/8-малку паралелно, +5 Vpower снабдување. WH2002 D модули се исто така достапни во SPI и I2 C интерфејс со користење на RW1063 контролер IC. Тоа е достапен во неколку различни светлото бои вклучувајќи сина, зелена, бела, жолта и зелена, жолто, црвени и бели Led диоди. Постојат различни карактер фонтови/текстови се достапни за ST7066 IC вклучувајќи англиски/Јапонски, англиски/Западна европа, англиски/Скандинавските Европски, или на англиски јазик/Кирилица (руски) како опции. Овој модул може да работи на температура од -20℃ до + 70℃; неговото складирање температура се движи од -30℃ до + 80℃.

Кон својствата

Број На Модел На:
WH2002D
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Материјал:
Хром-vanadium Челик

Производи во категоријата

Универзален безжичен RF (2,4 GHz,900 MHz) далечински управувач коло дизајн.Производи и Компоненти извори услуг

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Тип : Градина алатка делови 405 43 CC четка машина 430 тример

Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPSот и Сингапур Пост.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по упла

Дел име : филтерот за маслоJX070 P1 / LF3724Дел број : 2408002710103 LF3724

Магнетни Печатење со Мастило Мешање Ролери со Јаже ЗавитканиОпис : Магнетни Печатење со Мастило Мешање

1set Силиконски Калап за Кратко Вино Очила Оваа Мувла е за Краток Вино Очила за пренос, може да се користи

Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо Ако имате било какви проблем

Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или епошта штом ќе ја плати плаќ

Име на производ : пластични кутии од 100 ја поставува на главата серија цуи електрични screwdrivers вилица пост

Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови1. Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оште

Име на производ Делница Кутија Монтирани Тип на Површината Монтирани Вкупната Големина 52 x 36 x 23mm / 2.1" x 1.4

modname=ckeditor0.5 kg 0.1 mm * 3мм Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% чист никел за Батеријата electrode electrode Место

ПВЦ Фолија Хартија Фолија хартија е широко се користат во специјализирани за печатење Тоа може да се ко

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас Кутии или По

Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен LANXSTAR Објект Сликите ги ПокажуваатНа графиконот е 1

Сублимација хартија за керамички кригла , плоча , рок фотографија, да се видиме случаи и така натаму , мор

Сите Метални 18 In Постигнувајќи Creasing МашинаОваа машина горниот и долниот creasing габи и двете се направени

LANXSTAR Објект Сликите ги ПокажуваатПродажба на Комплет јас, 10pcs 140mm должина додадени фајлови : Продажба на

Antifreeze опрема ◇ петрохемиската индустрија : гас пренос цевководи, цевководи, вентили и друга опрема со т

ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ ПОВЕЌЕТО СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ИСПОРАКА БЕЗ ОРИГИНАЛНИ САМО NETRUAL П

Please wait...