0
clear
  • Висок Квалитет На Нигерија Кабелот Чипка Ткаенина Везени Африкански Guipure Чипка За Свадба Партија Се Облекуваат Вода Растворлив Чипка Ткаенина К-R959
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет На Нигерија Кабелот Чипка Ткаенина Везени Африкански Guipure Чипка За Свадба Партија Се Облекуваат Вода Растворлив Чипка Ткаенина К-R959

Висок Квалитет На Нигерија Кабелот Чипка Ткаенина Везени Африкански Guipure Чипка За Свадба Партија Се Облекуваат Вода Растворлив

DEN 4080.00
DEN 2570.00

Достапност
Производот е достапен

63
/дворот US $ 5. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација.3
/дворот US $ 6.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.12
/дворот US $ 6.61
/дворот US $ 6. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail.52
/дворот US $ 5. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.57
/дворот US $ 9.6
/дворот US $ 3.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6. Се надевам дека ќе се разбере и соработка.99
/дворот US $ 5. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
. Ви благодарам многу.61
/дворот US $ 4.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја. ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации, Тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни повратни информации.3
/дворот US $ 9.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел . Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-R959
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Чипка тип:
кабелот чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика

Производи во категоријата

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме по

Функција : чипка намали.Големина : 27cm.Количина : 2yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични пр

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

Исто така, ако сакате да DIY свој уникатен проект, ние снабдување со разни на Скратува, Ткаенини и Appliques Ве

52 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенин

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

2yards / Многу Нови Пристигнување Пчела везови Чипка Ткаенини Мода француски Жени, Девојки Фустан Африканс

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши пра

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

име : sequin цвет чипка appliqueголемина : 15*32cmколичина : 1pair=2 парчињабоја : злато морнарица исклучување бела топ

Please wait...