0
clear
  • Директна Продажба на Високо-Квалитетни Цреша Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза Пролет Лето и Вест Облека 1PCS Превозот
  • -20%
  • -20%
Директна Продажба на Високо-Квалитетни Цреша Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза Пролет Лето и Вест Облека 1PCS Превозот

Директна Продажба на Високо-Квалитетни Цреша Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза Пролет Лето и Вест

DEN 143.52
DEN 126.00

Достапност
Производот е достапен


Директна Продажба на Високо-Квалитетни Цреша Модели Едно парче Кученце Куче се Облекуваат Милениче Принцеза Пролет Лето и Вест Облека 1 PCS Превозот
Карактеристики На Производот :
1. Оваа дами фустан со симпатична цреша модели се изработени од мек и удобен материјал, кој е перат и погоден за носене. На хармоника pleated здолниште hemline го прави оптимален избор за одмор и забава.
2. Тоа може да се спречи милениче болест, заболување на кожата, се задржи топло и да се направи косата чиста и мазна, која е погодна за куче на средината и во мали димензии, кити во лето и пролет.
Производ Параметар :
1. Производ големина : 1) XS : Должина на задниот дел : за 26 cm/ 10.24 инчи; Биста : околу 30 cm/ 11.81 инчи;
2) S : Должина на задниот дел : околу 30 cm/ 11.81 инчи; Биста : околу 35 cm/ 13.78 инчи;
3) M : Должина на задниот дел : околу 35 cm/ 13.78 инчи; Биста : околу 40 см/ 15.75 инчи;
4) L : Должина на задниот дел : околу 40 см/ 15.75 инчи; Биста : околу 45 см/ 17.72 инчи;. ( Белешки : Мерења, грешки од 1 - 3 cm се дозволени.)
2. Материјал : Памук мешавина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќање(10 дена за странски магацин), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Бренд Име:
GoldCister
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печати
Тип:
Кучиња
Dropshipping:
Поддршка
Потекло:
Кина
Погоден за:
Пет Кучиња
Материјал:
Памук мешавина
Features1:
кучето се облекуваат
Features2:
миленичиња облека
Features3:
Куче летен фустан
Features4:
куче краток облека
Features5:
домашно милениче летен фустан

Производи во категоријата

Необично Милениче Куче Здолништа Облечи Кутре Топло Bowknot Цвет Руно Облека Облека Протези100% Сосема Нов &

Newtest пролет Разни домашни Миленичиња Куче, Мачка Облека Лето Bowknot Чипка Принцеза Здолниште Партија Туту

Двоен процес , зголемување на отпорноста на абење на облека , за перење алишта со користење на свила ткае

Секогаш гледам на големината на табелата за градите дебелина и должина и потврди ја големината пред да

Ве молиме имајте во предвид : ако вашето куче е расте брзо, pls изберете поголем големина .Тоа е рачни мере

6,Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас Големина Листата : Големина Назад должина

да може да се меша бојата и големинатаТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се п

Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.· Прилагодено Направи / OEM : Ние см

Купи тоа сега beatiful Куче фустан,кошула домашно миленичеAnswer : ___________________________ Note : Pls големината вашето куче

4,Назад должина не вклучува опашката Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни д

Кученце Куче Миленичиња Мрачно Bowknot Фустан, Костим Принцеза Фустан Од Чипка Pleated Lapel Мрачно Лак Здолништ

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

27 / 21 CMМ 14.84 / 25 CML 16 Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

Миленичиња Куче, Мачка Сјае Срцето Печати Чипка Туту Теди Облекуваат Принцеза Куче Фустани Убави Фуста

pan Da Da Куче Фустани Куче Летна Облека Пролет Здолниште Мрежа Лето Костим ПроизводиФункција : 1.Полиестер

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

торба 3.55 / торба 4.37 / торба 3.52 / торба торба 2.63 / торба 2.71 / торба торбаЛето Симпатична Миленичиња Куче М

Нова Мода Романтична Колегиум Симпатична Куче се Облекуваат Кучето Кошула Удобен Sheap куче Облека Милен

Големина Име : МЗабелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast

стр roduct големинаГолеминаградите(cm)Назад должина(cm)XS3020S3525М4230L4835XL5340Забелешка : големината е само за рефер

Така на квалитетот е загарантирана За ПревозотНајдобри БебеАко одберете бесплатен превозот опција, ва

roduct големинаГолеминаC hest (cm)назад должина (cm)вратот обемот (cm)XS302021S352524М403027L453530XL504033Забелешка : големината

Please wait...