0
clear
  • Кафе Мрачно мазна/Фрост, 6mm Лабава монистра 15inch/60pcs , DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
  • -20%
  • -20%
Кафе Мрачно мазна/Фрост, 6mm Лабава монистра 15inch/60pcs , DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

Кафе Мрачно мазна/Фрост, 6mm Лабава монистра 15inch/60pcs , DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите

DEN 201.60
DEN 155.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : Кафе Мрачно ахат мазна/Фрост, 6mm Лабава монистра 15inch/60pcs , DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
Ако вашата цел е повеќе од 10strands , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Ахат / види фото Големина/Облик : 6mm / Круг Износ : 15inch /60pcs по влакно Кодот на Производот : Ахат

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма

Производи во категоријата

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

50 Парче Виолетова Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра За рачно изработени Хривни

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : како слики(за)Количина : 20set / многуПроизвод wieght : 650gМат

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи Канада, Јапонија, Кореја, Малезиј

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

S ize : 30мм*23mm( Дупка : 9mm )Тежина : 4pcs / 100gБоја : Како На Сликата ПокажуваМатеријал : Природен КаменMOQ : 4 PCS1inch=2.53

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Материјал : Виножито Титаниум ХематитКамен Големина : 3мм Должина : 15~16"Тежина : 810gКоличина : 20 PCS / многу

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

Please wait...