0
clear
  • ОЕМ 079800-7430 0798007430 ЗГОЛЕМИ СЕНЗОР МАПАТА Притисок Сензор одговара за Goldwing GL1800 GL За Хонда 37830-МЕЛ-003 079800-7430
  • -20%
  • -20%
ОЕМ 079800-7430 0798007430 ЗГОЛЕМИ СЕНЗОР МАПАТА Притисок Сензор одговара за Goldwing GL1800 GL За Хонда 37830-МЕЛ-003 079800-7430

ОЕМ 079800-7430 0798007430 ЗГОЛЕМИ СЕНЗОР МАПАТА Притисок Сензор одговара за Goldwing GL1800 GL За Хонда 37830-МЕЛ-003 079800-7430

DEN 714.24

Достапност
Производот е достапен

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ви благодариме за вашето разбирање. Гаранција Гаранција : 1 година само за нови Делови и да не ги КОРИСТИ Клиент на Задоволително ниво Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени. Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Време на испорака Околу 2~5 работни дена начин на Плаќање со Банковен налог, Wester Union, Pay Pal и Др. Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни. Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Бренд GZKAIMIN MOQ 10 квалитет на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др. OEM/ODM акции Акции се ТЕСТИРААТ
тестирани Исто како вистински
ОЕМ 079800-7430 0798007430 ЗГОЛЕМИ СЕНЗОР МАПАТА Притисок Сензор одговара за Goldwing GL1800 GL За Хонда 37830-МЕЛ-003 079800-7430
Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет 23480-31021 23480-31020  2 294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#
.

Кон својствата

Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Стил:
Varistor Тип
Бренд Име:
GZKAIMIN
Повторливост:
079800-7430
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
079800-7430
Чувствителност:
079800-7430
линеарна:
079800-7430
Резолуција:
079800-7430
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Мерен Опсег:
079800-7430

Производи во категоријата

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Нашата палета на производи вклучувајќи МАПА сензори, Вратило / Camshaft сензори, не Удирајте го сензори, Бр

0 L 1972 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 19972001 За Хонда Вовед 2 ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и

Висок Квалитет 0610 ЗА HUMMER H3 ПРЕД ЛЕВО ВОЗАЧОТ СТРАНА YAW ABS Стабилизатор СЕНЗОР 15096372003 15096372Производот Се По

JJ AutopartsДетали За Производот2529.4 16 V 06 / 200511 / 2012За "РЕНО" CLIO III 1 Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.9 d Ci 03

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96417830 25184082 Fitment : Chevrolet Aveo 5 1.8 L DOHC 1796 cc 89 k W 121 PS 20072008

Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата Ако не сте сигурни, pls ко

2 L 6 Цилиндри 2009За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Jetta 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Jetta 1.2 L

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

OE БР : 04727392 AA / 04727392 ADДобредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила

Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст E спецификации!!!!!МНОГУ ВАЖНО!

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

П) Може да понуди најдобри цени?Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидеј

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана.П) Што за квалитет проблем?Нашите производи се неопходн

5 WK96819 22365AX000 Нова МАПА Сензор Одговара За Nissan MICRA IV K13 1.2 ЗАБЕЛЕШКА (E11) 1.4 Внесувањето Воздух Сензор за Прит

Притисок Switch Притисок Valva Трансдуцерот Притисок на Маслото се Префрлите на Гориво Притисок Сензор Дел б

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP551 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 ABПроиз

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 37830PLZD00 0281002487

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

0 D (СУМ,AS) 103 KW / 140 PS 3.2011 За AGRALEDEUTZ V6 3.3 JTD Дизел FWD 04 / 2002 08 / 2006 За FIAT DUCATO Автобус (244, Z_) 2.8 JTD 4x4 Дизел AWD 07 / 2002 08 / 200

Откако според клиенти барања, постепено да се зголемува за нови производи, како што се CKP сензор(вратило

●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Превозот и и

6 2005 / 042015 / 12 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Фокус II Stufenheck DA_ 1.6 2004 / 112015 / 12 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Фокус II Kombi DA_ 1.3 јас 2002 / 082008 / 11 1299 кз

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Please wait...