0
clear
  • BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 28*12*9M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Pendant Шарм за Накит Материјали
  • -20%
  • -20%
BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 28*12*9M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Pendant Шарм за Накит Материјали

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 28*12*9M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Pendant Шарм за Накит Материјали

DEN 434.40
DEN 391.00

Достапност
Производот е достапен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 28*12*9 M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Pendant Шарм за Накит Материјали БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Кон својствата

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HD0989
Материјал:
Метал
Обликотшема:
висока пета
Функција:
накит додатоци
Објектот:
висока пета Pendant
Големина на Pendant :
28*12*9MM
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Производи во категоријата

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

Солидна 925 Сребрен Pendant Детелина Срцето Дизајн Фунта Накит Среќа Љубов Симбол 0.8 g PDДЕТЕЛИНАМетал : 925 фун

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 5 Бои 30мм Сјаат Нерѓосувачки Челик Завртка Лебди Locket Со Црвена Бисе

со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chainбез синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+ 1pcs капасинџири longth : за

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои...

71 Цена : $05 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Ако не примите објект во рок од тр

Please wait...