0
clear
  • 1 Сет Абонос Виолончело Штипки+Виолончело Tailpiece 4/4 Професионални Виолончело Додатоци
  • -20%
  • -20%
1 Сет Абонос Виолончело Штипки+Виолончело Tailpiece 4/4 Професионални Виолончело Додатоци

1 Сет Абонос Виолончело Штипки+Виолончело Tailpiece 4/4 Професионални Виолончело Додатоци

DEN 1199.52
DEN 1080.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
100% сосема нов.
Направени од абонос дрво, наменета за 4/4 големина на виолончело.
Пакет Листата :
Како што е прикажано Забелешка : ве Молиме да ни остават порака на Големината што ќе го избере
кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 4/4 .

Кон својствата

Број На Модел На:
Абонос делови
Употреба:
Виолончело Употреба
Големина:
4/4

Производи во категоријата

започнете2 Парчиња Карбонски Влакна ВИОЛИНА лак 4 / 4 со различни абонос жабаПрочитајте пред шопинг : Ние

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Бренд : TonglingМодел : 1013aТокму иста со сликаКлуч е направен од Brazilwood,Висок Степен на Абонос Жаба, Обоени Шко

12 Компјутери Квалитет Јавор Виолина Мост Барокната Виолина Мост 4 / 435 хенкс Црна лак за коса 7 грама секо

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Лак За КосаМодел Бр : Нема.ААДолжина : 30" / 76cmНето Тежина : 250gМонголија Маало Лак За Коса

Висок квалитет на Природата Лак за косаМодел Бр : Нема.АДолжина : 3739" / 99100 Нето Тежина : 250gМонголија Приро

14 дена, враќање или повраток гарантирањето, по точка пристигна 3% одложување попуст Ако објектот пристиг

Карактеристики : 100% Сосема нов Одличен додаток за виолина Тоа е најлон опашка стомакот со бакар обрачот

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од природни абонос дрво парична Казна fingerboard за виолина

Поставување на 10 виолина звук пост. Таписерии изработка, мазна површина. Висок квалитет spruce материјал, n

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Природни Monglia Коњски ВлакнаАбонос Жаба со Никел Сребро ОпремениОвој лак е направен на стандардот на кар

Висок квалитет на Природата Лак за косаМодел Бр : Нема.АДолжина : 28" / 71cmНето Тежина : 250gМонголија Природа

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Опис : Боја : Сина Голема Големина : за 1 / 2, 3 / 4, 4 / 4 виолина Мала Големина : за 1 / 16 1 / 4 ( ве Молиме испратете

еден Straighter Прилагодувач.*Да научат да се поклонат директно со умен нови bowing уред.*Одговара на 3 / 4 и 4 / 4 ви

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Висок квалитет на Природата Лак за косаМодел Бр : Нема.АДолжина : 30" / 76cmНето Тежина : 250gМонголија Природа

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 г

Висок квалитет на Природата Лак за косаМодел Бр : Нема.АДолжина : 33" / 84cmНето Тежина : 250gМонголија Природа

Please wait...