0
clear
  • памук и лен ethenic стил сино зелена brown Лотос цветови за DIY рачно производство tablecloth завеса apprarel фустан ткаенина текстил
  • -20%
  • -20%
памук и лен ethenic стил сино зелена brown Лотос цветови за DIY рачно производство tablecloth завеса apprarel фустан ткаенина текстил

памук и лен ethenic стил сино зелена brown Лотос цветови за DIY рачно производство tablecloth завеса apprarel фустан ткаенина

DEN 552.00
DEN 475.00

Достапност
Производот е достапен


-22.36 /метар -17.89 /метар -19.35 /метар -11.01 /метар -20.21 /метар Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 1-5 cm отстапување постои. Намалување : најмногу 5% за памучна ткаенина. Боја можеби малку различни, поради moniter,особено на некои крпа на крем или беж боја изгледа како бела! Ние само го продаде ТКАЕНИНИ,ние donn не го продаде beddings. Повеќето наредби брод во 3 работни дена по уплатата. За некои наредби на повеќе од некои тежина ние ќе го промени бесплатна испорака на EMS или Aramex без дополнителни превозот надомест и ние ќе ве известиме преку порака пред превозот. Да се ХОНГКОНГ,МАКАО,ТАЈВАН клиенти : За повеќе од 2 метри(вклучувајќи го и)наредби,вашата цел ќе биде бесплатен превозот од SFEXPRESS,ве молиме да ни кажете за да ја прилагодите товарни пред исплата. ВАЖНО : во некои земји,ако вашиот парцела е повеќе од 2 килограми, ние треба да се намали на ткаенина,во спротивно ќе биде само 1 парче! Забелешка : Било давачки и обичај надоместоци за меѓународни пратки се на одговорност за купувачи. КАКО ќе се НАМАЛИ : На пациентот ќе биде предаден во 1 парче,освен пре-сече buddles. Важно : во Врска со ширина : имаме ткаенини од ширината 140cm,145cm,160cm,итн. Повеќето од нашите twill ткаенини ширина 160cm кога ќе го купите повеќе од 1 meterr, ширина никогаш нема да се промени, само должина промени. како ќе се намали : 1 метар =должина 100*ширина 1pc, 1.5 метри=должина 150*ширина 1pc, 2 метри=должина 200*ширина 1 компјутер
БОЈА : ;ЕЗЕРОТО СИНА, ЗЕЛЕНА,СИНА ,КАФЕНА И ЗА ИЗБОРОТ НА
големина на : 1 метар=100*140cm 1pc
1.5 метри =15 0*140cm 1pc
2 метри=200x140cm
и така натаму
ние ќе ви испратиме континуирано ткаенина!
Се препорачува за употреба : tablecloth,завеси,кошула здолниште,фустан,рачно производство ..
Фотографиите се направени во природната сончева светлина,Поради разликите во камери и компјутерски екрани,боја не може да биде точно represended
Нега : Светлина, боја ТКАЕНИНИ, генерално, не исчезнат, темни бои неколку пати пред таму ќе
се лебди боја миење, не влијае на користењето.
Се препорачува миење на ладна вода,кул iron на потребни.ПЕГЛА НА РЕВЕРСОТ НА ТКАЕНИНА.
Ткаенини од 1 метар
Ве молиме одберете ја вашата големина предност,можете да купите повеќе од големината покажа со прилагодување
количината опција.
ЗА ПОВЕЌЕ ОД 1 МЕТАР ЌЕ СЕ НАМАЛИ ВО КОНТИНУИРАНА ДОЛЖИНА
Забелешка : Било давачки и обичај надоместоци за меѓународни пратки се на одговорност за
купувачот.

Кон својствата

Големина:
100X140CM, 150X140CM, 200X140CM
Бренд Име:
Љубов Daisies
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
about 140cm
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип:
Печатени
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Никој
боја:
езерото СИНА ,зелена,сина, кафена и ЗА ИЗБОРОТ на

Производи во категоријата

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платноПроизвод Бр : N021Состав : ДО

1 Име На Производ : Print Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини2 Големина : 150x50cm3 Тежина : 135g / ЕЕЗ4...

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

Еден Двор 145cm width Pretty Јапонското кимоно Бран Фан Плоштадот Печатени Памук, Лен Ткаенини Апстрактен Модел

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

дворот дворот дворот дворот дворот дворТип : Американски стил 3 D врежана флорални жакард brocade ткаенина з

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

метар метар метар метар метар метар метар метарширина : 140 CM; 750 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќ

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани по

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Восок за Печа

Zakka Лен 96cm*140cm Цвет & Пеперутка Лен Ткаенини Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбинација Tilda Fbric шиење

* Материјал : 100% Полиестер*Ширина : 4cm* Минимум Цел Количество : 25yard / ролнаако сакате други бои, ве молиме о

црна боја проводници ткаенина Електромагнетни Оклопна Ткаенина EMF блокирање ткаенинаПроизвод Бр...

Ширина 285cm Проводници Antistatic ткаенина памук Користите за остварување на кревет листови облекаКарактери

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

Please wait...