0
clear
  • PP 30ml Козметички airless Пакување, Круг Ротари Црно Лице Крем Сад ,30ml Козметички пумпа Шише Airless за нега на кожата
  • -20%
  • -20%
PP 30ml Козметички airless Пакување, Круг Ротари Црно Лице Крем Сад ,30ml Козметички пумпа Шише Airless за нега на кожата

PP 30ml Козметички airless Пакување, Круг Ротари Црно Лице Крем Сад ,30ml Козметички пумпа Шише Airless за нега на кожата

DEN 1626.24
DEN 1545.00

Достапност
Производот е достапен


PP Козметички airless Пакување И Круг Ротари Црно Лице Крем Сад 30ml Козметички пумпа Шише Airless за нега на кожата
Предмет Бр. : ZA27 A-30ml
Материјал : ПП
Капацитет : 30ml
Whight : 44g
Големина На : (Кол.x Височина)33mm x 119mm
A. Објект 's Опис :
Оваа елегантна козметички шише може да се користи за да се пополни ББ КРЕМ, ЛОСИОН, ЕМУЛЗИЈА & СЕРУМ итн. Висок квалитет акрилик материјал се насликани атрактивни златна боја. И конус облик, со сјајна злато алуминиум јака покажува благородна и елеганција.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Црна
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Производи во категоријата

Боја : Како на сликата Шоу Сигурно, безбедно и практично пакување.Се разбира,Ние ќе го избере најдобриот

Refillable Шише Празно 30 / 60ml Стаклено Шише Со Чиста Dropper Парфем Примерок Цевки За Етерични Масла Течни Reagent Pipe

Капацитет : 1ml / 2mlМатеријал : стакло шише,пластичниБоја : бело / црна1 ML големина : 9*36mm2 ML големина : 10*48mmБ..

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

30ml Назален Спреј Шише, 360 степени ротирачки слон багажникот , ЈП Пластични Спреј Шише, 200 PCS / Многу многуп

30pcs / многу 15ml мрзнување airless пумпа шише со сребрена капа,со висок квалитет Вакум Шише,празни крем сад Бој

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број ведн

Ви благодариме.ДестинацијаПрибл.Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму.Пакето

НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ 1 ПАРЧЕ ИНКА СЛОБОДНО ЗАЕДНО СО ШИШИЊА!!!!! Во врска со Производот Бесплатен превозот

A Предмети Опис & Производи Фото : Серија пластични шишиња со airless пумпа имаат 5ml и 10ml availble Овој мал airless па

50pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

15 ML Airless Цевка, Транспарентни И Бела Duckbilled Пумпа Главата Козметички Лосион Примерок Пакување Шише,Беспл

50 G 50МЛ Чаша Павлака Тегла, Светла Сребрена Капа Пластични Внатрешна Капак Црна Виолетова Боја Козметик

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сјајна злато / сребре

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : матирано бела Боја на капа : бела Форма на

Празни Козметички Сад Refillable Шишиња од Стакло Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочув

Please wait...