0
clear
  • Автомобил табла опфаќа мат за Peugeot 308 пред-2013 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци
  • -20%
  • -20%
Автомобил табла опфаќа мат за Peugeot 308 пред-2013 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за Peugeot 308 пред-2013 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

DEN 1312.80
DEN 1050.00

Достапност
Производот е достапен


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
120inch
Име На Модел:
SU-88-Б.К.
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
1.5inch
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За Peugeot 308 пред-2013 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Производи во категоријата

Atre X Автомобил Стил Внатрешни работи LED Решетката Читање Светилка Декорација Додатоци Налепница за "фол

Автомобил од не 'рѓосувачки челик вклучите светлата покрие налепници за ОПЕЛ "Опел" Mokka, Chevrolet cruze седан hat

ПоддршкаАко имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате п

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објектот Fitment : Одговара за Suzuki SX4 SCross 2014 2015 2016 2017 2018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од

За Ауди A6 L A6 L 20122015 ABS Пластика Дрво Боја Ентериер Централна Внатрешна Контрола Врата Сад Авто Додатоци 9p

Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскор

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност до

100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : ABS ПластикаБоја : Како на сликата шоуFitment : Одговара За Хонда CRV C

За Volkwagen "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 MK7 2013 2014 2015 Авто ABS Хром Светлата се Префрлите Контролер Копчето Покрие Внатре

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Непозитивни повратни информации, така што

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 3008 GT 2016 2017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Изработен

За Nissan Клоци 2017 ABS Хром Карбонски Влакна Боја клима уред, Префрлате Одбор Покрие Трим Калапи Авто Стил Ав

Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состој

Напомена : Причина листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој д

Please wait...