0
clear
  • 100/Тркалаат 5050 LED Лента 110V-120V Моќ Топло Бела / Чиста Бела Водоотпорен Флексибилни SMD5050 Led Лента 60 Led диоди/Метар Со Приклучок
  • -20%
  • -20%
100/Тркалаат 5050 LED Лента 110V-120V Моќ Топло Бела / Чиста Бела Водоотпорен Флексибилни SMD5050 Led Лента 60 Led диоди/Метар Со Приклучок

100/Тркалаат 5050 LED Лента 110V-120V Моќ Топло Бела / Чиста Бела Водоотпорен Флексибилни SMD5050 Led Лента 60 Led диоди/Метар

DEN 4608.00
DEN 3272.00

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : LED 5050 лента(110 V,120 V), ПРЕДВОДЕНА Emitter Моќ : 14.8 W Прозрачна Флукс : 1080 LM/метар Боја : бела/топло бела Работа Напон : 110 V-120 V Димензија : 13.5 ММ*7 MM CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Температура : -20 до 50° Живот : 30000-50000 H Боја temp : топло бела : 3000-3200 K; чиста бела : 6000-6300 K Зрак агол : 120 Материјал : FPC Забелешка : лента може да се намали според купувачот е услов PLS ИМАЈТЕ на ум ДЕКА ТОА Е 110 V ЛЕНТА,САМО МОЖЕ да се КОРИСТИ ВО 110 V ЗЕМЈАТА. КАКО што се САД,КАНАДА,МЕКСИКО,ЈАПОНИЈА,некои од Регионите на Бразил.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Чиста Бела, Топло Бела
Wattage:
20M With 2 Plug, 50M With 5 Plug, 100M With 10 Plug
Тип На Објект:
Лента
Боја Temp(К):
6000-6300
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
sapell
Извор На Енергија:
AC
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
110V
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Повод:
Плоштад
Led Диоди Број/M:
60 ldes / m
Потрошувачка на енергија (W/m):
15W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
60

Производи во категоријата

Производ параметар : 1.Име : LED нето светлина за Божиќ декорација2 LED количина : 20 КОМПЈУТЕРИ3 Напон : 4.5 V (3 д

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Карактеристики На Производот : 1 Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност 2 Долг животен век 80,000

Спецификација : Боја : Ладна бела( 60006500 K ),Топло бела( 30003500 K ),Црвена,Зелена,Сина LED Кол : 60 LED диоди / M Водоо

10 PCS / Многу Модни Светла ЕЛ жица Неонски LED Очила Запалено Костим очила Светлинаup Играчки За Карневал,Та

метарDC5 V 60 IC60 LEDS / M led пиксели лента ws2812, магија боја addressible rgb led лента smd 5050 white / black pcb цевка водоотпорен ip67

Прекинувач за напојување, конвертирате AC 100240 V да DC 12 V ЗемјаВреме на испорака Работни Дена (не вклучувај

метарСпецификации : 1) Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.55cm2) Емитуваат Боја : сон магија боја : Flash, Strobe, Избледи, и М

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарВбризгување на IP68 Водоотпорен LED Лента Светлина 300 LEDs / 5 M RGB / Бела Боја rgb le

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарSMD3528 LED Лента 120 Leds / m Водоотпорен 20 милиони / многу DC 12 V Бело, Црвено, Зелен

Апликации : 1 Автомобил декорација2 Архитектонски декоративни осветлување3 Archway, крошна и мост работ осв

метарSMD5050 144leds / m 144 IC / m WS2812 LED Лента Променливи Бои RGB LED Дигитални Лента Цевка Водоотпорен IP67 WS2812 B ic 2м / ро

метар1m 32ic32leds сон боја led пиксели лента ws2801,dc5v rgb led лента ,smd 5050 флексибилна лентаСпецификации : 1) Големина

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарSMD LED Лента 5630 IP65 Водоотпорен led штип светлина DC12 V 5m 300 Led диоди 14.4 w / m Црвен

Работен Напон : DC5 VLED Количина : 32leds / MLED Type : SMD5050 RGBIC Количина : 32pcs / MПотрошувачка На Енергија : Max 7.68 W / Мета

Нови 100% DC 36 V 16.6 НА 600 W Универзална Прилагодливи Регулирани Префрлување Напојување Универзални AC влез /

по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО

25 M 110 V / 220 V Висок Напон SMD 5050 RGB Led Светлата Ленти Водоотпорен + IRДалечински Управувач + Напојување забелеш

метар2015 година Нови Топла Продажба 4 M / тркалаат WS2812 LED Пиксели лента 240leds со 240pcs 5050 SMD RGB led лента Водоотпо

метарLPD8806 Лента Светлина SMD5050 RGB LED Пиксели Лента IP67 цевка водоотпорен 1 Meter / Многу LED RGB LED Лента LPD8806 48 LEDs / M

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метар Водоотпорен IP67 LED Лента Светлина 3528 SMD Двоен Ред DC 12 V 240 Led диоди Метар Кул

SP4012L,N : AC ВЛЕЗG : ЗЕМЈАТАV : DC ИЗЛЕЗ( негативниот пол)V + : DC ИЗЛЕЗ( позитивниот пол) Влезен Напон : AC100~240 V Текст

Топла Продажба Прозрачна 2.3 mm Здолниште ЕЛ жица Неонски LED Лента Преносни Небото Сино 2 Meters LED Светло До Н

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарТопла продажба одговараат на SMD led лента 5050 водоотпорен rgb led лента IP65 5 M 300

LED Лента 3528 DC12 V 60 LEDs / m 5m / многу Флексибилни LED Светло RGB+24key контролер / Бела / Топло бела / Црвена / Зелена /

метарSMD 5050 IP22 не Водоотпорен 240 LEDs LPD8806 24 IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48 LEDs / m DC 12 V бела ПХБ Карактери

метарWS2801 LED Лента 32leds и 32ic / M SMD5050 RGB LED Лента IP22 WS2801 Сон Боја Дигитални RGB LED лента DC 5 V 160 Led диоди 5mСпецифика

Please wait...