0
clear
  • Нова 6 инчен 2560*1440 2К LS060R1SX01 LCD Екранот Со HDMI да MIPI Возачот Одбор за видео проектор 3D Печатач Монитор
  • -20%
  • -20%
Нова 6 инчен 2560*1440 2К LS060R1SX01 LCD Екранот Со HDMI да MIPI Возачот Одбор за видео проектор 3D Печатач Монитор

Нова 6 инчен 2560*1440 2К LS060R1SX01 LCD Екранот Со HDMI да MIPI Возачот Одбор за видео проектор 3D Печатач Монитор

DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен

Нова 6 инчен 2560*1440 2К LS060 R1 SX01 LCD Екранот Со HDMI да MIPI Возачот Одбор за видео проектор 3 D Печатач Следи Опис на Производот : 1. Во парк !
2.ве молиме контактирајте со нас за комплетна datasheet и техничка поддршка
ако треба ,ние може да се отстрани осветлувањето лесно

Кон својствата

боја:
Само LCD екран, LCD со одборот
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
за LS060R1SX01
Бренд Име:
Wisecoco
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
2560x1440
Големина:
6 инчи

Производи во категоријата

Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар.Ако пакетот оште

ААА квалитет 1pcs lcd дисплеј За ZTE Nubia Z5 S Мини NX403 A NX404 H LCD Дисплеј digitizer Екран на допир Полн Собранието За ZTE Z5

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37

6.0 инчен 1440 P lcd панел 2560x1440 lcd mipi / 2К LCD со HDMi одбор за Виртуелна Реалност HmdВнимание : 1.Светлото може да се

Опис : Нова 5.0" За Huawei P8 Лајт Smart ( Не За Huawei P8 Лајт ) Целосно LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието Црна

Малина Пи 3 Приказ на HDMI 7 Инчен 1024 X600 LCD Монитор панел за Малина Пи 3 Б+ / 2 B Pcduino Банана Пи

тпроизвод .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод .слик

електронски diy комплетMDM9635 M 1 VV basebandот на ПРОЦЕСОРОТ за iphone 6 S iphone6 SДоколку купите повеќе квантитет, ве Мо

Новиот 7 Инчен AT070 TN92 / 90 / 94 / 93 HSD070 IDW1 Екран на Допир Digitizer Панел 165mm*100mm за Навигација со Автомобил DVD Екрано

100% Оригинални Trimble Номад LCD дисплеј TD035 STEE1 LCD дисплеј со екран на допир digitizer бесплатен превозот , PDA LCDКара

Опис : За Huawei Чест 7 X BNDTL10 BNDAL10 BNDL21 BNDL22 BNDL24 Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието + Со Рамка За

Оригинални нови 2.6" за Garmin Дакота 10 рачни GPS екран на допир панел на допир за digitizer

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го

Одделение ААА LCD 5.5 инчен За i Phone 6 PlЕкран на Допир Со Digitizer LCD Замена Собрание ДеловиsЗошто место цел сега?

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми...

Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Детали 1 100% Тестирано и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со

За Модел : За Xiaomi Redmi2 Redmi 2 Со РамкаВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и

ќе донесе погрешна големина или погрешно објект) Ако не сте сигурни што ви се прави нека се направи тоа з

Спецификации* LCD големина : 9.0 инчен (Дијагонала)* Возачот елемент : aSi TFT активна матрица* Резолуција : 800×3(R

За Samsung Галакси J3110 J3 Про J3 P LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Не Може да ја Прилагодите Јаснос

За Garmin Nuvi 1690 1690 T LCD екранот со допир digitizer

електронски diy комплетДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас купи повеќе дело

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ние нудиме различни Екра

Опис : *Тестирани пред превозот*Направени од високо квалитетен материјал*Компактен дизајн и лесна.*Идеа

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Please wait...