0
clear
  • LuReen Хип Злато Шупливи Отворени се Соочи со Еден Скари Врвот на Забите Скари Стоматолошки Заб Капи ноќта на Вештерките Партија Подароци Накит LD0098
  • -20%
  • -20%
LuReen Хип Злато Шупливи Отворени се Соочи со Еден Скари Врвот на Забите Скари Стоматолошки Заб Капи ноќта на Вештерките Партија Подароци Накит LD0098

LuReen Хип Злато Шупливи Отворени се Соочи со Еден Скари Врвот на Забите Скари Стоматолошки Заб Капи ноќта на Вештерките Партија

DEN 204.00
DEN 153.00

Достапност
Производот е достапен

pls купи нешто ви се допаѓа од нашата продавница. затоа ги имаме овие предност :
Lu Reen Накит е интегрирана компанија специјализирана во производство и продажба на накит. На производи се продаваат во целиот свет.
1) : било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа
2) : ако не сте задоволни со објектот откако ќе се добие pacakge.
можете да се вратите до нас,ние ќе плаќаат поштарина вратени.или целосна наплата ќе бидат направени за вас!
3) : ние секогаш мислам на клиенти е бог!
ако сакате да трговија на големо, ве молиме оставете порака за нас или контактирајте со нас. ќе се добие добар попуст.
Lu Reen Хип Хоп Злато Шупливи Отворен Лице Grillz Еден Врвот на Забите Grillz Стоматолошки Заб Капи ноќта на Вештерките Партија Подароци Накит LD0098
Големина на : 1*0.8 cm
тежина : 6g
Боја : Злато, Silve,розово злато, црна

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
is_customized:
No
Бренд Име:
lureen
Број На Модел На:
LD0098
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
1*0.8 cm
Тежина:
6g
боја:
злато сребро злато се Зголеми Црна

Производи во категоријата

Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.20%37%18%Целосна Нап

Ако ви треба БРЗА ИСПОРАКА (како што курирската служба DHL, UPSот, EMS,Fedex), ве Молиме контактирајте со нас во в

АКО имате сметка на Twitter, Facebook, Google, VK или Pinterest? Честитки! можете да добиете $2.00 одбивање за вашата цел!!! Ка

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ШарениГолемина : Одговара на повеќет

Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Розова Опал Резба Уво Приклучоци Тело Пирсинг Накит Уво Expanders 6mm20mm За

Мерач (Дебелина) : 14 G (1.6 мм) Висок квалитет на производот, направени од 316 хируршки нерѓосувачки челик...

1 Пар Мода Черепот Дрво Уво Приклучоци Тунели Уво Мерачи Тело Пирсинг Накит Природен НеТоксични АнтиАле

Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик,опал каменКамен Боја : бела,сина

Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.Ние ќе брод

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : парична Казна Месинг Метал Обложено со 14k тон Злато ПозлатаБој

Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.Враќање1.20%6%Целосна НаплатаКанадаПристигнув

1.metials : хируршки нерѓосувачки челик2.12 компјутери / многу3.Тип : папокот прстен , стомакот прстен , стомако

Ние брод на светот.5 мм,Матични должина : 22mm,Вкупно : 3мм(+2mm) ,Челик Топката Кол : 5mm Скок Топката Кол : 78mmКоли

1 Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врв

ОписИме : 2017 новодојдени 14 G Скелет Череп Рака Shield Брадавица Бар Секси Прстен Панк Тело пирсинг НакитБар

ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како

Информација За Производот : Стил : L Обликот на носот студ прстениМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБој

МJA0000179Спецификација : Бренд новиТип : LabretТелото Област : Уво, Labret, УснаМатеријал : Хируршки Челик+Синтети

За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики Ви благодарам многу !!1.comHKPOSTОко

П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?A : 1.и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.59 /

316 L не ' Рѓосувачки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Уво Тунелот Plug Earring Мерач Уво Прош

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речи

14g База на Индустриски Barbell Пирсинг не 'Рѓосувачки Челик TragБар' Рскавица Уво Пирсинг Хеликс Накит Earlets Се

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бело Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1...

*Detial1.metials : нерѓосувачки челик2.20 парчиња / многу боја како на сликата покаже засвири !3.брадавица прстен ,

Please wait...