0
clear
  • Forsining 5 Рацете Tourbillion Мода Бран Dial Дизајн Мулти Функција Екранот Автоматски Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Механички
  • -20%
  • -20%
Forsining 5 Рацете Tourbillion Мода Бран Dial Дизајн Мулти Функција Екранот Автоматски Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Механички

Forsining 5 Рацете Tourbillion Мода Бран Dial Дизајн Мулти Функција Екранот Автоматски Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни

DEN 1823.52

Достапност
Производот е достапен


Купувачи Се Покаже
Опис : -Вистинска Leatherleather бенд ви дава нова класична дефиниција. - Tourbillon dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 46mm - Дебелина : 15mm - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 24mm - Движење : Механички часовници - Види бенд : Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1* GMT Кожа Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
FORSINING
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Функција:
Прозрачна,Заврши Календар
Случај Дебелина:
15mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Број На Модел На:
GMT373-2
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
24.5 cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Dial Дијаметар:
46mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Производи во категоријата

Купувачи Се ПокажеОпис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издрж

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик

Купувачи Се ПокажеОпис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издрж

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA 8215 (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mmС

Опис : Големина : 45mm*12.6 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случа

Опис Случај m aterial : 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 41mm Dial дијаметар : 30.4 mm Случај дебели

Опис Случај m aterial : Полиран 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 44mm Случај дебелина : 11mm Слу

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Како да d o постои вода во внатрешноста на watch?Ако има само мала количина на водена пареа и внатре го гледа

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав :

Нерѓосувачки Челик Прозрачна Автоматски Механички Часовници Мажите Бренд на Луксузни Транспарентен Ш

Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието Ние ќе ви вратат

Опис Случај m aterial : 316 L не ' рѓосувачки челик случај со златен позлатен случај Случај дијаметар : 45mm Случа

SOLLEN се Види Луксузно Оригинален Бренд Бизнис Мажи Автоматски Механички Часовници Mens Мода Нерѓосувачки

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 43mm без

Главни Карактеристики : 1 100% Вистински Orkina механички се види 2 Скелетот поток панк дизајниран dial 3 Високо

Please wait...