0
clear
  • Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд Шупливи Од Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик часовник Б-5066M-3
  • -20%
  • -20%
Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд Шупливи Од Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик часовник Б-5066M-3

Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд Шупливи Од Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик часовник

DEN 6258.72
DEN 3192.00

Достапност
Производот е достапен


Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 40mm Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Стил:
ограничено издание
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
Б-5066M-3
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Случај Дебелина:
7mm
Бренд Име:
BINGER
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
22cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Производи во категоријата

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав :

Главната фјучерси : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн о

Опис Случај m aterial : Полиран 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 44mm Случај дебелина : 11mm Слу

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : сина dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 43mm без

Купувачи Се ПокажеОпис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издрж

Победникот Ретро Зголеми Златна Скелет Црна Види Автоматско Мажите Вистинска Кожа Механички Рачен Час

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механичка рака правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки

Опис : Големина : 44mm*12mmБирате : Црна dialДвижење : 17 накит во Азија 6497 Рака Ликвидација Механичко ДвижењеСлу

=Опис : Вистинска Кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Не ' рѓосувачки челик види случај го прави

Слободно време за Автоматско Механички Вистинска Кожа Водоотпорен се Види со Рим Дигитални Бизнис за Р

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механичка рака правец на движење Ме

Главни КарактеристикиДизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизај

AGELOCER Луксузни Швајцарската Оригинален Бренд Мажите Часовници Двоен Дисплеј рачни часовници Staniless Чели

Опис : Големина : 45mm*12.6 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случа

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA 8215 (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mmС

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без к

Види Случај Дијаметар : Околу 4.2 метриВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : При

Нерѓосувачки Челик Прозрачна Автоматски Механички Часовници Мажите Бренд на Луксузни Транспарентен Ш

SOLLEN се Види Луксузно Оригинален Бренд Бизнис Мажи Автоматски Механички Часовници Mens Мода Нерѓосувачки

Опис Случај m aterial : 316 L не ' рѓосувачки челик случај со златен позлатен случај Случај дијаметар : 45mm Случа

Please wait...