0
clear
  • ORICO Приклучок за Складирање Кутија Моќ Заштитник Кутија Моќ Лента Кутија за Адаптер Жица/Полнач Линија/USB Мрежата ЦЕНТАР Кабел за Управување со Кутија
  • -20%
  • -20%
ORICO Приклучок за Складирање Кутија Моќ Заштитник Кутија Моќ Лента Кутија за Адаптер Жица/Полнач Линија/USB Мрежата ЦЕНТАР Кабел за Управување со Кутија

ORICO Приклучок за Складирање Кутија Моќ Заштитник Кутија Моќ Лента Кутија за Адаптер Жица/Полнач Линија/USB Мрежата ЦЕНТАР Кабел

DEN 1039.20
DEN 520.00

Достапност
Производот е достапен


Идеално Решение да се направи Испреплетени Жици уредно организирани & успеа Лесно conceale и protecte жици & моќ лента од Деца , домашни Миленици , Вода , Прашина и други Несреќа Одговараат за Моќ Лента , Штекер , Surge Protector , AC Адаптер , Полнач , USB ХАБ , Мрежен HUB , Рутер , Компјутер , итн Направени на Висока Јачина Оган & H. E. A. Т Отпорни ABS Големина на : 32.5*11*9.4 cm
1x ORICO Кабел Кутија 1x Упатство 1x Услуга Картичка
Лесно за чување, погодно за вас
Опфатени прашина или слободен кабли, тие проблематичниот вас? Земете го тоа лесно, тука е ORICO PB3218, идеално решение на прав или вода што доаѓа, продолжување на животниот век на surge protector. Доволно флексибилен простор за адаптер и кабли со два отворени краеви.
Separable дизајн, подобра заштита
Лесно да се чисти и место кабли благодарение на својата separable дизајн. PB3218 insulates прашина за заштита на адаптер и кабли, во меѓувреме го спречува деца или домашни миленици од допирање на моќ.
Повеќе простор, повеќе складирање
Се debugged и тестирани одново и одново, дизајнер кој се изврши редефинирање овој кабел за складирање кутија чија димензија е 324*97*93mm, која не само што може да складирање surge protector, но, исто така, сѐ и сешто, со вашите иновативни искуство.
Огноотпорни материјали, безбедно и издржлив
Неговата убава шасија направена на висока јачина ABS огноотпорни материјали, цврсти и издржливи.
Огледало процес, повеќе модерен
Компактен, но модерен, PB3218 чија површина е обработена преку огледало сјај, е усогласен со своите средини или дома или канцеларија.
Уживајте во шарени живот
PB3218 обезбедува црна, бела, жолта, сина и розова боја да изберете, која додава многу бои и забава за едноставен живот.
1. Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress. 2. Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса . 2. Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail . 3. Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 работни дена откако ќе се направи исплата за тоа .
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации . 2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . 1.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок. 2.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.

Кон својствата

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ORICO PB3218
Бренд Име:
Orico
боја:
Црна, Бела,Розова, Жолта,Сина
димензија:
324 x 97 x 93mm
Материјал:
ABS
Функција:
Складирање
Објектот:
Моќ Лента Складирање Кутија
Функција:
Моќта На Менаџерот

Производи во категоријата

3,Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира целосно Изработени од АБС матери

Опис : Боја : Сина / Жолта / Црна / Бела / Зелена / Топла Розова Функција : Моден стил, едноставен и модерен ди

10pcs За 2x18650 Liion Батерии Црна Пластика 3.7 v Батерија 18650 Кутија за Складирање Носителот Кутија Случај Беспл

Боја : како што е прикажано Батерија Тип : 18650 Врска : Лемен Објект Големина на : 7.8 * 2.2 * 2.1 cm / 3.1 * 0.9 * 0.9 во Па

1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информа

Ставка ОписБатеријата Модел : 26650 БатеријатаБоја : ЦрнаНапон : 3.7 vПоддршка На Батеријата Број : 1 Батерија

Материјал : АБС Боја : Црна LG186502600 : 18.3±0.1 mm (Max 18.4 mm) Предност : Зрачи време на висока стапка на испуштање...

Материјал : ABS + Метал Боја : ЦрнаСпецификации : Модел : 2*АА батерии Кутија Функција : Жица Доведе&DC Plug Голе

5mmПакет Задоволен : 1* 10*АА назад за да направите резервна батерија кутија1,ние можеме да брод Објект во це

ОписКарактеристики : Идеален за стандардот или акумулатори Случаи блокирам Ви држи батерии безбедно и

4 парчиња Нова Хард Пластични 18650 18350 17670 18500 CR123 A Батеријата складирање кутија мултицел складирање кутиј

Нашата компанија има разни видови на литиум јонска батерија додатоци, на пример, BMS, полнач,Батерија 18650

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на боја исто како слика Батеријата не е вклучена...

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Прашање : ако јас цел повеќе,можам да добијам некои попуст?Одговор : се Ра

4x Црна Батерија 18650 4x5 Мобилен Spacer Зрачи Школка Пакет Пластични Топлина НосителотОпис : 100% сосема нов и в

Please wait...