0
clear
  • Јаглерод Влакна Предниот браник усна Брадата за Audi TT 8J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2009 Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
Јаглерод Влакна Предниот браник усна Брадата за Audi TT 8J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2009 Автомобил Стил

Јаглерод Влакна Предниот браник усна Брадата за Audi TT 8J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2009 Автомобил Стил

DEN 17989.44
DEN 16370.00

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.
10579 Може исто така како Овие производи
Јаглерод Влакна Предниот браник усна Брадата за Audi TT 8 J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2009 Автомобил Стил
Направи Модел Година Уреденост на Моторот за Audi TT 2008 База Конвертибилна 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi TT 2008 База на Купе 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi TT 2009 База Купе 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi TT 2009 База Конвертибилна 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi TT Quattro 2008 База на Купе 2-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Audi TT Quattro 2008 База Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Audi TT Quattro 2009 База Купе 2-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Audi TT Quattro 2009 База Конвертибилна 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi TT Quattro 2009 База Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Audi TT Quattro 2009 База Купе 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Процес : Вакуум лиење
Модел : 3 X3 twill weaven
Инсталација : Само прислушување завртки вклучени
Н. Ж : 1.7 KG
G. W : ЗА 2,8 KG
Производ Големина : 175*56*10.5 CM
Пакување Големина : 178*65*16 CM
Пакување : Извоз картон
функција :
1.Fitment : за Audi TT 8 J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2009
2.Слободен само прислушување завртки вклучени,Одлична fitment
3.Додадете downforce,одвои струење ,подобрување на стабилноста ,намалување на потрошувачката на гориво
4.Произведени од страна на вакуум во калапи,полиран површина,мала тежина,висока цврстина
5.Multilayer заштита пакување,shockproof & crashproof

Кон својствата

Бренд Име:
JCING
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Браници

Производи во категоријата

/ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!3, П :

За гаранција 1.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остав

Ние имаме врски со голем број на производители во Кина.Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски вла

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

7 L 3696 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Infiniti Q50 2016 Година Хибрид Седан 4Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu.Но, ако најдете бил

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

1) нормален : 1635 дена да стигнат до одредиштето2) Посебен случај : 3560 дена за да стигне до дестинацијата, по

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја на

Превозот Информации : Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандард

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас Враќање предмети не смеат да се користат ил

is_customized : ДаF80 М3 4 Door F82 М4 2 Door 3 D Стил на Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер За BMW F80 М3 F82 М4 2015Вов

2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?A : нашите производи с

2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?A : нашите производи се

Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување беше основана во 2010 година, специјализира

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

V8 ГАС DOHC Turbocharged 2012 За BMW M5 База Седан Со 4 Врати 4.4 L 4395 CC 268 Cu.Но, ако најдете било каков проблем и штета за де

9230 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Направи Модел Година Уреденост на Моторот За B

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Please wait...