0
clear
  • 40/38 Затка Земјата Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Термометар Адаптер Со Завртка Капа
  • -20%
  • -20%
40/38 Затка Земјата Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Термометар Адаптер Со Завртка Капа

40/38 Затка Земјата Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Термометар Адаптер Со Завртка Капа

DEN 296.16

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 40/38 Затка Земјата Заедничка Лабораторија Стакло Черупка Термометар Адаптер Со Завртка Капа
Материјал : Стакло Borosilicate
Затка Земјата Заеднички : 40/38
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Производ Објект : 25ml Јасно Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМат

Производ Објект : 50мл Лабораторија Borosilicate Стакло Erlenmeyer Конусна Колба со Земјатаво ЗаткаМатеријал : Стак

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност W

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колб

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 50мл Quickfit 24 / 29 Заедничка Лабораторија Стакло Колба Еден Долг Врат Круг Дното WareМатериј

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Еден компјутери Ptfe buchner инкаБоја : БелаМатеријал : PTFEКапацитет : 50mm / 70mm / 90mm / 100mm / 120mm / 150mmANSWER : _______________________

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМа

Производ Објект : 50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опр

Please wait...