0
clear
  • Oge 24+19 Wiper Ножот За Мерцедес GLA X156 2017 ветробранското стакло Шофершајбната Гума Автомобил Авто Додатоци
  • -20%
  • -20%
Oge 24+19 Wiper Ножот За Мерцедес GLA X156 2017 ветробранското стакло Шофершајбната Гума Автомобил Авто Додатоци

Oge 24+19 Wiper Ножот За Мерцедес GLA X156 2017 ветробранското стакло Шофершајбната Гума Автомобил Авто Додатоци

DEN 1007.52
DEN 725.00

Достапност
Производот е достапен


Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .
100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
За Мерцедес GLA Класа X156
2016-2017
Возачот Големина : 24 инчи(60cm)
Патникот Големина : 19 инчи(47.5 см)
Детали За Производот :
Внимание :
1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима
2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со опис
пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и
покажува ни на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
3, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е
различни помеѓу RHD и LHD
4, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе рефундирање на или препратете
5, за Да се спаси трошоци, ние брод стакло преку кина пост регистрирани воздух mail. Тоа ќе е потребно околу 30 дена до 60 дена
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање
1. Нашиот успех се потпира на нашите клиенти задоволство, затоа, вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас.
2. Pls контактирајте со нас пред да замине neutra(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се реши проблемот веднаш и да ви даде среќен шопинг време тука.
Ви Благодариме За Вашата Поддршка!!!

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
чистење на шофершајбната стакло
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
CPC5
Објектот Висина:
19inch
Објектот Ширина:
24inch
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Мерцедес-Бенц Модел:
CLS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Година:
2017Year
Бренд Име:
oge
квалитет:
Висок квалитет
За година:
2016 2017
Автомобил модел:
За Мерцедес GLA X156
Големина:
24''+19''

Производи во категоријата

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница си

Одговара за : CHEVROLET AVEO / CHEVROLET SONICГодина : 2011 > НавамуВозачот Големина : 26" / 65 CMПатникот Големина : 15" / 38 CMЗ

24"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната хибрид wiper ножот За Тојота ПикникЗа : Toyota ПикникГоди

Одговара за : МЕРКУР МАРИНЕРГодина : 2008 > 2011Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните wiper сечило

Одговара за : КАДИЛАК STSГодина : 2004 > НавамуВозачот Големина : 23" / 58 CMПатникот Големина : 21" / 53 CMЗошто TRIPLwi

Одговара за : "Опел" SignumГодина : 2003 > 2008Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото са

1 Пар(26"+24") Висок Квалитет Wbexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни wiper ножот за МЕРЦЕДЕС СпринтерЗа : Мер

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

Опис : Погодни / За Hyundai I30 Hatchback & Tourer 20102012 Година Големина 18" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Но

Одговара за : "ОПЕЛ" CORSA DГодина : 2006 година > 2013Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошт

Висок Квалитет Лифт Цилиндар За Светлата за Миење Систем Одговара За Ауди Q7 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Мат

QEEPEI Заден Ветробран Wiper и Арм За Volvo V70 МК 3 2007 година Наваму 13" 5 вратата имот Висок Квалитет Iso9000 Природна

Одговара за : Мерцедес Бенц AКласа [W169]Година : 2004 > 2012Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗАДНИТЕ WIPER + Р

Автомобил Направи : За Nissan XTrailМодел Година : 2008 2013Задните Wiper Големина : 14"Автомобил Направи : За Nissan XTrailМ

Одговара за : Седиште lbizaГодина : 2006 година > 2011Задните Wiper Големина на Ножот : 14" / 34 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗош

Одговара за : MAZDA ПОЧИТГодина : 2008 > 2011Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните wiper сечилото сам

Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" TiguanГодина : 2007 НавамуВозачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 21inch(52.5 см)Задните

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Toyota Verso 26"+16" (2009) Авто Додатоци С

Меѓународни wiper големина : За Volvo XC70 20082016 26+20 Возачот Големина : 26inch Патникот Големина : 20inchДетали За Произ

QEEPEI Шофершајбната Бришачи за Миење Пумпа За Toyota е корола / Celica / Echo / Highlander / Yaris Светлата Wiper Спреј Windows 85330F

Одговара за : NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕГодина : 2009 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните

Одговара за : TOYOTA Auris Туринг [Имот]Година : 2012 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 10" / 25 CMТоа е задните w

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение p

Одговара за : TOYOTA МАТРИЦАГодина : 2003 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CMТоа е задните wiper сечил

Please wait...