0
clear
  • beler 1Pc Нова Бела H1 Халоген Светлата Сијалица Штекер Носителот 33116SD4961 33116SD4961 Одговара за Хонда CR-V Вовед Акура РЛ TSX
  • -20%
  • -20%
beler 1Pc Нова Бела H1 Халоген Светлата Сијалица Штекер Носителот 33116SD4961 33116SD4961 Одговара за Хонда CR-V Вовед Акура РЛ TSX

beler 1Pc Нова Бела H1 Халоген Светлата Сијалица Штекер Носителот 33116SD4961 33116SD4961 Одговара за Хонда CR-V Вовед Акура

DEN 383.52

Достапност
Производот е достапен

H1 Халоген Светлата Сијалица Штекер Носителот 33116 SD4961 Одговара за Хонда CR-V Вовед Акура ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Бела ОЕМ БР. : 33116-SD4-961 Производителот Дел Број : 33116 SD4961 Објект се вклучени :
1 x Светлата Штекер Носителот Компатибилен Со :
Одговара За Хонда CR-V 2005-2006
Одговара За Хонда Прелудиум 1997-2001
Одговара За Акура РЛ 1996 - 2004 година
Одговара За Акура TSX 2004 - 2008 година
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Материјал : Пластични & Пластика
2) Според фабричките спецификации
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Кон својствата

Бренд Име:
beler
Од Моќ:
-
Име На Модел:
-
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
20g
Материјал Тип:
Пластични & Пластика
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Состојба:
100% нови
боја:
Бела
ОЕМ Бр.:
33116-SD4-961
Производителот Дел Број:
33116SD4961
Компатибилен 1:
За Хонда, CR-V 2005 2006
Компатибилен 2:
За Хонда Прелудиум 1997 1998 1999 2000 2001
Компатибилен 3:
За Акура РЛ 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Компатибилен 4:
За Акура TSX 2004 2005 2006 2007 2008

Производи во категоријата

longyue 10kit 3 Начин калеми Plug поправка конектор за полнење & терминали & печати unassemblyАпликации : За Mazda Miata (NC Mia

Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,

longyue фабрика продажба 10 Комплет 16p pin OBD2 OBDII Дијагностички конектор за полнење на новиСосема нов и висок к

longyue фабрика продажба 2 0pcs 2way Обрачот Универзална машки Конектор жици се подигнат нови 15cm жица( ако треба

longyue factroy продажба 20pcs системи за ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВОТО конектор pigtail темперамент за BOBINA V В СЕДАН, ГОЛФ

longyue фабрика продажба 20pcs GTO CTSV Кислород O2 Сензор Насловот Продолжување Подигнат LS1 LS2 GTO ПЛОШТАДОТ СИВА 30c

longyueфабрика продажба 50pcs H7 светилка куќа светлина штекер pigtail нови 15cm жицацел 5 многу 10% попустЗОШТО да го

CHIZIYO 16Pin OBD Конектор OBD2 Приклучок За 12 V 24 V Автомобил Камион Автомобилската Дијагностички Конектор К1К2К3K4

longyueфабрика продажба 20pcs Вратило Сензор Pigtail за EFI 24x Сензор 20cm жица ( ако треба други жица должина, ве моли

longyue 20pcs ЖенскиБ 2 начин на Инјектор за Гориво Конектор pigtail темперамент за Nissan Стил 6" Конектор ќе одговар

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (жолта клип) женски 2.2, вклучувајќи терминали печат водоот

longyue 20set Конектор За Hyundai Tiburon 2.0 L G4 GC / Excel X3 1.5 L / Акцент Elantra Getz i30 Lavita Sonata МАПАТА Сензорцел 5 многу , 10%Попр

longyue фабрика продажба 100pcs Алтернатор Поправка Конектор 6 pin женски штекер жици се подигнат 15cm жица( ако т

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Се надеваме дека си

longyue фабрика продажба 20 Комплет H8 H10 H11 foglight конектор машки приклучок за полнењеСосема нов и висок квалит

shhworldsea Бесплатен превозот 10sets 8 Pin 1.5 mm автомобил водоотпорен конектор за авто електричниот приклучок за

Dual Fakra ДИН Автомобил Радио Антена Адаптер Кабел За Ауди "ФОЛКСВАГЕН" Радио Систем Кабел должина : околу 30c

Темно сива боја 8pins автомобил водоотпорен авто конектор (портокал zip) машки и женски 2.2, 61950054 61950051Опис на

longyue factroy продажба 10pcs Corvette C6 А / С ВоздухГориво Pigtail 10cm ( ако треба други должина, ве молиме контактирајте

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

longyue 10 Kit универзална 9005 HB3 9006 HB4 H10 9145 D2 S / R Приклучок Машки Plug HID xenon баласт адаптерСекој Комплет Содржи 1pcs

долго yue 10 Kits 2 Начин Медиум MetriПакет 150 Запечатени Женски Конектор за Монтажа, Max Струја 14 засилувачиСосе

започнетеlongyue трговија на големо 20pcs многу Superseal и Помлад Моќ Тајмер J P Т 3 Начин Гума Приклучок за Подига

longyue 10 Комплет 3 pin Начин женски plug Кислород O2 Сензор конектор за Ауди "ФОЛКСВАГЕН"Сетот Содржи полнач тел

longyue 1 0pcs 4p реле штекер подигнат конектор 10cm жицаДетали Обезбеди премин за Максимално Безбедно Тековнат

1 сет 2дупка инјектор водоотпорен конектор Машки приклучок Конектор Колекции Со Терминали

крајотlongyue фабрика продажба 10pcs LS3 LS7 5 Жица MAF Сензорот Жици Конектор Pigtail Маса Проток на Воздух 30cm жица ( а

longyue 10 Комплет К Серија VTEC 2 P / Pin Конектор за ХондаМаксимална големина должина ширина висина : H : 15.4mm W : 17.2

longyue фабрика продажба 10 Комплет Времето Pack 4 Pin Затворени Жици Конектор за Полнење О2 сензор conector НОВИСос

Темно сива боја 8pins автомобил водоотпорен авто конектор (портокал zip) машки 2.2, вклучувајќи терминали и п

Please wait...