0
clear
  • 20PCS 50W 6ohm Злато Осигурач LED Светилки Висока Моќност Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици Canbus Грешка Поправи Флеш Трепка Хипер
  • -20%
  • -20%
20PCS 50W 6ohm Злато Осигурач LED Светилки Висока Моќност Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици Canbus Грешка Поправи Флеш Трепка Хипер

20PCS 50W 6ohm Злато Осигурач LED Светилки Висока Моќност Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици Canbus Грешка Поправи

DEN 2015.52
DEN 1915.00

Достапност
Производот е достапен


50 W 6ohm Злато Осигурач LED Светилки Висока Моќност Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици Canbus Грешка Поправи Флеш Трепка Хипер
LED грешка canceller decoders.
Вие едноставно можете да пресврт на вашиот LED сијалица врз база, и пресврт на другиот крај во вашиот постоечки сијалица штекер.
Оваа ставка може да се реши порака за Грешка предизвика страна OBC (On-Board Computer) Проверете, Хипер Трепка на Вртење на Сигнал и Хипер Трепка на ПРЕДВОДЕНА од мнозинството автомобили, но постојат некои автомобили може да не работат.
Лесна инсталација, без промена. Напомена : ве Молиме бидете сигурни дека моќта е ИСКЛУЧЕНО за време на инсталацијата.
Товарот отпорник на декодерот жица ќе добие навистина ЖЕШКА, ве молиме бидете сигурни да се качи на отпорник да метал и не допирајте тоа кога LED светло е вклучено.
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

Кон својствата

Бренд Име:
PB
Тип На Објект:
Декодер
Име На Модел:
LED Светлата Сијалица Canbus Грешка Слободни Декодер Canceler Capacitor

Производи во категоријата

Опис : H4 bixenon комплет опремена 1 левата страна е изваден и може да предизвика проблем, како што се : Лепење

Бесплатен Превозот!!! 12 V RGB КОЧАН Ангел Око Led Ореол Прстени 60mm 70mm 80mm 90mm 95mm 100mm 105mm 110mm 115mm 120mm 125mm 140mm со 24 Копч

Сертификат : Превозот1 Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области Ние одржување на високи станда

Напомена : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил светлина модел пред да го купатОпис : Супер Висока Мо

2) Ние исто така, обезбеди точни информации за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер ц

Основни ДеталиПредмет Тип : Светлосни ИзвориИзвор На Светлина : XenonОЕМ Број : 1 307 329 054Напон : 12vАвтомобил М

Автомобил Светлина Ксенон HID Светлата Баласт Модул ЗА BMW Серија 3 E90 E92 E93 63117182520 Авто Светилка БаластОбјек

ПЛАЌАЊЕ : 1 Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на плаќање дека AE поддржув

fitment подолу за автомобили : 20062008 за Cadilla c DTS 20062008 Сса б 97 97x 20062009 за Audi A4 S4 RS4 Седан? (БЕЗ Крива осветлување) 200

Ова е 2.0 инчен Bixenon Мотоцикл Проектор Леќа, Двојно CCFL Ангел Очи.Тоа исто така може да одговараат за Мал ав

Јазик : Engligsh & РускиПакет содржина : 1 1 пакување од Лепило .Супер силен Епоксидна китБрз лек типПоправка н

Ангел Очи Двојна Боја LED Светла светилки drl Пак Јачина на Светилка За BMW E36 E38 E39 E46 E53За BMW : Модел 1 : E39 ОЕМ 5 С

Оперативен Напон : 1030 V DC LED Моќност : 18 W (6 LED*3 W) Водоотпорен Стапка : IP67 Тековни цртање : 0.85 НА @ 12 V,0.42 НА @ 24 V

Компатибилност Компатибилност За Chrysler Concorde (2002~2004) Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на

CF18 LED Flasher 8 Pin Реле Модул Поправи Авто Мотор Пак Сигнал Светлина Грешка Трепка Трепка 8198050030 066504650 Max 150 WЕле

Достапни во Килибар, Црна и Јасен / red / Сина Овие не само што ќе помогне да се заштитат вашиот светлано, ки

2 SETS 131mm Автомобил CCFL LED Ангел Очи Фарови За BMW E46,E36,E39,E318 A04 бела ccfl ангел очи за bmw e46 проекторCCFL Ангел очи за

Пакет содржина : 1 1 пар адаптер рамка.внимание : ова е адаптер рамка за Mazda 6 Atenza Ниска конфигурација за да

Опис : КРИЕШЕ предупредување canceller capacitor,xenon грешка слободни Декодер,Canbожичување темперамент,светилка б

Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ве молиме контактирајте ме пред да

Основни ДеталиПредмет Тип : Светлосни ИзвориНапон : 12vWattage : 35wГолемина : ОЕМ Стандардна ГолеминаОЕМ Број

100% Сосема Нов и висок квалитет 100% Водоотпорни Извор на Светлина : LED Напон : 9 V~12 V Предмет Тип : Ангел Очи С

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Accessorie 7inch Светлата Headlamp Трим Прстен Харли 4.5 инчен Магла Pasing Светлина ТримПрстен За Харли Електра Глајд

За BMW E65 E66 745i 745 Li 760 Li 760i 20022005 XENON СВЕТЛАТА Одлична Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Нова свет

Пакет содржина : 1 1 пар адаптер рамка.внимание : ова е рамка адаптер транзиција модул сет за Hella и Koito П5 пр

Професионалната Инсталација е Строго се Препорачува како ние немаме техничари на сајт и понатаму да им

Please wait...