0
clear
  • Моден Стил Кристал Циркон Кристал Легура DIY Шиење Applique Чипка венчаница Облека Трим Декорација Занаети
  • -20%
  • -20%
Моден Стил Кристал Циркон Кристал Легура DIY Шиење Applique Чипка венчаница Облека Трим Декорација Занаети

Моден Стил Кристал Циркон Кристал Легура DIY Шиење Applique Чипка венчаница Облека Трим Декорација Занаети

DEN 2533.92
DEN 1647.00

Достапност
Производот е достапен


добредојде
Стр rodu кт Infomation Моден Стил Кристал Циркон Кристал Легура DIY Шиење Applique Чипка венчаница Облека Трим Декорација Занаети Проект име : Циркон Стакло легура Состојки : Циркон Стакло легура Големина : 76cm (прирачник за мерење) вкупната должина : 76cm Состојки : Циркон Стакло база на алуминиум Боја : злато и сребро Употреба : торба, чевли, облека, и нешто што може да се мисли на.
Производот Се Покаже
Поврзани Објекти Кликнете на сликата за да ја видите пониска цена
Плаќање
1) кликнете на копчето "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел. 2) Зачувам е слободен обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Политика На Враќање
1) Наредби се наредени по вашата нарачка потврда, па ве молиме да ја потврдите вашата цел. 2) Ако не е проблем или објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас прво за брз и ефикасен резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас. 3) Тоа е потребно дека објектите треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. 4)ве Молам, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.
Контактирајте Со Нас
1. Ве молиме да земете во еден момент прво да ги прочитате сите информации што се обезбедени.
И не двоумете се да контактирате со нас ако имате било какви прашања во текот на процесот.
2. И исто така можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања во рамките на 1-12 часа.
Повратни информации
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако ви се
расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек.
2. Ве молиме НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе ги направиме сите ние може да го реши секој проблем за вас. Поднесување
негативна повратна информација нема да биде премногу доцна, ако проблемот нема да се реши.
Вашето мислење е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди!

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
K633
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Цирконот
Бренд Име:
TONGYUE
Техника:
Лепак За
Техника:
Цирконот Стакло легура
вкупна должина:
76cm
Употреба:
чанти, чевли, облека итн
Материјал:
Цирконот Стакло легура
Употреба:
Шиење
Шема:
Кристал Шема
превозот:
Бесплатен превоз
Големина:
76cm

Производи во категоријата

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Слика покаже : За плаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат

Со ПроизводотТип на производ : да се Шие на RhinestonesОблик : TeradropГолемина : 13x22mmБоја : Комбинација боја ABМате

Име на производ : да се Шие на Rhinestones Со НоктотГолемина : микс ГолеминиФорми : микс форми Uages за : да се Шие

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да биде повеќе т

Име На Производ : Кристал СредувањеКамен големина : 2.8 mmРед : 3 RowsКамен боја : Како на сликатаБаза боја : Slive

Тоа е Рамно Назад Кристал направен од висок квалитет смола материјал со 14 совршен аспекти што го прави м

**Додадете мала искра за да венчаница, или како деверуша појас! Највисок квалитет кристално и beaded уреден

Информации за производотТОЧКА НЕ : HFМатеријал : Стакло / АкриликШирина : 3.6 cmПакување : 10 јардиБоја : Крист

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Ако ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарениеЗАБЕЛЕШКА : Во

Слика покаже : За плаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат

Во Вид На Снимање! Ниту едно ГЛАСАЧКО место !Цирконот Материјал RhinestonesНеdefrmation,Colorfast.Најдобри Инцизија ,Н

Answer : ___________________________ Note : Ние ќе испрати побрзо логистика со следење на информации ако износот на повеќе

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе пот

Оставете го околу 2 минути.Внимание : бидете внимателни!На апликатори и камења ќе биде жешко, па не допир

Стакло Материјал Rhinestones ,Неdefrmation,Colorfast.Најдобри Инцизија ,Најдобри СјајнаАко се Направи ред и плати за д

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Flatback кристал,тие се одлични за : мобилни телефони,i Pod,очила за сонце,огледало,паричник,ноктите уметност,

Please wait...