0
clear
  • ОЕМ Код DocuCentre 186 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuCentre 156 186 1055 1085 Кертриџ Чип CT200401
  • -20%
  • -20%
ОЕМ Код DocuCentre 186 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuCentre 156 186 1055 1085 Кертриџ Чип CT200401

ОЕМ Код DocuCentre 186 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuCentre 156 186 1055 1085 Кертриџ Чип CT200401

DEN 960.00

Достапност
Производот е достапен

ОЕМ Код Docu Centre 186 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Centre 156 186 1055 1085 Кертриџ Чип CT200401
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : ОЕМ ги Ресетирате
Чип Модел : Docu Centre 186
Боја : Црна
Страница принос : Црна 10800 страници
Машина Модели : За Xerox Docu Centre 156 186 1055 1085
ОЕМ Код : CT200401
Чип Верзија : УНИВЕРЗАЛНА(EX JPN)
1 Пакет Содржина :
4pcs x Црното чипови
..
Ве молиме Приложи Вашиот Дел Број Или ОЕМ Кодот
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
DocuCentre 186
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
Оригиналниот Reset
боја:
Црна
Страница Принос:
Црна 10.8 к
Верзија & Регионот :
УНИВЕРЗАЛНА(EX JPN)
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
Употреба во :
DocuCentre 156 186 1055 1085
Дел Број (ОЕМ Код):
CT200401
внимание:
Ве молиме напишете вашиот ОЕМ Код( Дел Број) Кога ќе нарачки

Производи во категоријата

4 PCS / Многу C7200710 C7200711 C7200712 C7200713 Ресетирате Toner Cartridge Чипови За Fuji Xerox Docuprint C3200 DocuprintC3200За Бренд : XeroxЧип Тип :

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 100pcs биде предаден Или забелешка вашиот мешани количинаСе користи во пе

Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние

Производителот го Ресетирате тонер чип за Xerox Work Centre 4250 4260 ласерски печатач рефил кертриџ 106 R01410Предност

CNAPPRO 2 парчиња / многу SCX4500 A SCX 4500 A 4500 тонер Кертриџ чип за samsung scx4500 scx4500 pritner чипДел Бр...

Превозот1 Ние размена на повратни информации Љубезно ве молиме да го изберат превозот начин ви се допаѓ

Голем Извоз искуство, им даде на клиент разумен предлог за купување и увоз на долгорочна соработка и про

НДК wechat / whatsapp / мобилен : 008613576261899 6 Имајте на ум кога инсталирате чипови : Ве молиме да не?т инсталирате чи

1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чипПовратни информацииВе молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако ст

Ако не ја добиете вашата цел во рамките поставите време на испорака по плаќањето, или да не се види обнов

4 PCS / многу Aculaser CX16 CX16 NF C1600 Рефил Печатач Тонер Кертриџ Чип C13 S050557 C13 S050556 C13 S050555 C13 S050554 За EpsonЗа Бренд : EpsonЧ

Нови T7411 T7414 Едно Време Чип Еденвреме Кертриџ чипови за Epson F6000 F7000 F6070 F7070 F7100 F7170 F6200 F7200 F9200​ ПРОИЗВОД Дета

Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!Мора

Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавач

Конкурентна цена со стабилен квалитет6.DHL, UPSот, ТНТ,FEDEX : околу 38 работни дена Стоката мора да се врати как

5 Sets / Многу Компатибилни Xerox Docuprint C3290 C3290 Рефил Тонер Кертриџ Чип CT350567 CT350568 CT350569 CT350570 ЧиповиЗа Бренд : XeroxЧ

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 20pcs(5set) испраќаат Или забелешка вашиот мешани квалитет.Компатибиленсо10

T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249 Авто Resetter Чип За Epson Surecolor P400 ПечатачКасети Модел : T3240 T3241 T3242 T3243 T3244 T3247 T3248 T3249По

4 PCS / Многу CT200649 CT200652 CT200651 CT200650 Ресетирате Тонер Одделение Чипови За Xerox C525 A C2090 C525 A C2090 Печатач Кертриџ Чи

Љубезно ве молиме да го изберат превозот начин ви се допаѓа, кога прави нарачка.Политика На Враќање Aliexpr

711 ЛАК чипови за HP Designjet T120 Refillable мастило касети или ciss системЗабелешка : Овој линк за цените е за HP711 ЛАК ч

За HP Q6000 A тонер кертриџ чипОвој пакет вклучува : 5 парчиња Б.К.Секоја серија на одборот може да бидат разл

Наплата : Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платен

Please wait...