0
clear
  • IWHD Рѓа Ретро Гроздобер Pendant Светла LED Lumiled Стил на Лофт Индустриски Светилка Метал Железо Селски Виси Светлина Lampara Colgante
  • -20%
  • -20%
IWHD Рѓа Ретро Гроздобер Pendant Светла LED Lumiled Стил на Лофт Индустриски Светилка Метал Железо Селски Виси Светлина Lampara Colgante

IWHD Рѓа Ретро Гроздобер Pendant Светла LED Lumiled Стил на Лофт Индустриски Светилка Метал Железо Селски Виси Светлина Lampara

DEN 1706.88
DEN 1621.00

Достапност
Производот е достапен


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Гаранција
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kg
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Кон својствата

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,VDE,CCC
Број На Модел На:
T16
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Сина,Црна,Црвена
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1

Производи во категоријата

ЛОФТ Гроздобер Pendant Светла Abajur Суспензија Luminaire Лофт Ретро E27 Светилка Lamparas Colgantes Индустриски Дома Освет

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА 12 месеци Производителот е ограни

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.2)Плаќањето мор

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклучок на синџир)[материјал] : Железо + стакло[извор на светлина тип] E27

Бесплатен Превозот Модерна K9 Кристал Pendant Светилка Суспензија Кристал Ја Ротирате Вила Скалите Pendant Осв

wongshi Ретро ЛОФТ Американската држава Цврсто Дрво Pendant Светлина Гроздобер Стакло Покрие Фенер Кафе Облек

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на наста

Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена откако ја стави ред ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ ПРЕПОРАЧУ

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Тип на светлосен извор : E27(не се вклучениТехнологија : Спреј боиСветилки и фенери дали со извор на светл

ПостМодерни Креативност Pendant Цевка Светилка Осветлување Тела Уметност Оркестарот Прилагодливи Виси Та

4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

.Параметарот : Материјал : Внатре Стакло+Надвор АкриликВиси додатоци : D12cm круг фах + 100cm кабел (може да се

Гаранција1 Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.8 CM Тела Ширина 33.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Ун

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Неисправни предмети

Кликни Тука за Да се Добие Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионал

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Youhave 7 дена да контакт

Please wait...