0
clear
  • автомобил-стил, Автомобилот центар Декоративни ленти пневматик заштита прстен додатоци за BMW e46 e90 e39 f30 f10 e36 e60 х5 e53 f20 е34
  • -20%
  • -20%
автомобил-стил, Автомобилот центар Декоративни ленти пневматик заштита прстен додатоци за BMW e46 e90 e39 f30 f10 e36 e60 х5 e53 f20 е34

автомобил-стил, Автомобилот центар Декоративни ленти пневматик заштита прстен додатоци за BMW e46 e90 e39 f30 f10 e36 e60 х5

DEN 767.52
DEN 721.00

Достапност
Производот е достапен

Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места.net/zh-cn и //global. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 4, ве молиме не се чисти центар во рок од 3 дена, па како да не оштетување на лепило двострано лепило, што резултира со производ падне.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.Внимание : 1). Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Логистика барањето сајт : http : //www.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Производ во боја : црвена, портокалова, сина, жолта, црна, бела, розова и зелена Употреба : Овој производ е нов тип на тркала центар, инсталација е едноставен и лесен, на задната страна на двострано лепило, лесен за употреба, само солза површината на двострано лепило, усогласена со воланот, директно поставено за, 1, првиот чисти воланот на позицијата, избришете ја чисти. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. 3, ве молиме притиснете на стап по некое време, така што подобро прилепување со хаб.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
Arsmundi
категорија:
3D
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
0.8cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.2inch
Објектот Должина:
8m
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
Гума
Име На Модел:
2017
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Налепница Сместување:
Гуми & Rim

Производи во категоријата

Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење Логистика барањето

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

ви благодаримеСе врати и враќање1 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучув

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Повратни информацииНашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на К

Aliauto Автомобилстил, Имајте Нула Покрие Смешни Автомобили Налепница и Decal Windows Додатоци за Фолксваген Пол

Автомобил задната врата Декорација Decal За "Опел" Опел Astra 1.6 3 D Хром Логото АмблемОпис : Материјал : absБоја :

Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилаг

2 x Автомобил Тело Фендер Страна Метал Хром, Цинк Легура Нож Страна 3 D Симболи Значка Налепница Decals За Alpina

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве и

YJZT 14.1 CM*15 CM СПАРТАНСКО ШЛЕМ Автомобил Налепница Автомобил прозорец Личност Рефлексивни Ц17074Гаранција : 1

Ние ги користиме материјали од врвен квалитет за да се направи decals / налепници : 1) со мека филмот, не хеми

600mmx1520mm Сјајни зелени Авто Автомобил Стил Автомобил и мотоцикл налепница Винил Wrap Film Лепило Воздух Осло

Оваа винил лист ќе се трансформира во нешто што сакате во кул изглед без трошење на автомобил сликарств

Please wait...