0
clear
  • SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црна Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Тоалет се Тркалаат Држачот За Тркалаат Хартиена Крпа Плоштадот Бања Прибор
  • -20%
  • -20%
SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црна Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Тоалет се Тркалаат Држачот За Тркалаат Хартиена Крпа Плоштадот Бања Прибор

SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Црна Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Тоалет се Тркалаат Држачот За Тркалаат Хартиена Крпа

DEN 1308.96
DEN 694.00

Достапност
Производот е достапен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. по пратката,ве молиме контактирајте со нас.Име : Модерен Тоалетна хартија држачот во тоалет тоалет се тркалаат држач за хартија крпа плоштадот бања прибор Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Нето тежина : 256 G Инсталација
Нашите Услуги
1.Ние Брод на Светот.
Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3.Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-48hours на плаќање проверка.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(Ако има)
4.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ние поддршка dropshipping и трговија на големо.
Ако треба во трговијата на мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот!
Испорака Детали
1.
Плаќање
1.Увозни давачки,даноци и давачки кои се incurr не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Плаќања мора да се заврши во рок од 3 дневна.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3.За нашите клиенти од Бразил : Ако изберете било couriers,ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што осигурајте се дека вашиот испорака без проблеми.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата порака до нашите Trademanager.Ако не можете да го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Враќање превозот надомест треба да се плати од страна на Купувачот.12 месеци Производителот,Купи со доверба!
2.Или не,ве молам, точно пред исплата.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од Два работни дена.
Гаранција Информации
1.Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.Ние ќе се постави сопствени вредност на толку ниско што можеме за да се избегнат даноците проблеми.Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет,ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Давачки Политика :
1. ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.

Кон својствата

Тип:
Хартија Носители
Број На Модел На:
П Црна Серија
Бренд Име:
Nolimas
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Нема тоалет ткиво кутии, хартиени крпи мора да биде цврсто во својата рака, го намали влажни Тоалет, каде

Материјал : МесингБоја : ХромГолемина : Toliet Хартија Носителот : 6.97"(Висина)Нето тежина : 357 Gтоалетна харти

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Leyden ЦинкЛегури Бранеа / Gold / ORB Врежан Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Носителот Бања Мобилни Носителот Т

Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе им даде на некои попуст или п

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)Можете да одберете Aliexpres E пакет кој обично трае о

modname=ckeditorФункција : Многу poweful,силни и издржливи.Промена на насоката на тоалетна хартија држачот.Суперио

Бренд : монголски поделба Потекло : Име на Производ : Space алуминиум крпа рек Серија : монголски поделба Ба

3 Бои водоотпорен хартија се тркалаат полици бања ткиво кутија ѕид монтирани, Хотел / Тоалет ABS Пластика,

ФункцијаЕвропски СтилЗлато Врежан Хартија НосителотСпецификацијаТочка име : Papier ТоалетРеден број : TZDZQ

Карактеристики : 100% нов производ гаранцијата 1.2во1, ролна хартија / салфетка, и двата вида на хартиени кр

Хартија носителотнерѓосувачки челик хартија носителотБања ПриборМатеријал : 304# нерѓосувачки челикМод

НОВИОТ ДИЗАЈН се ТРКАЛААТ носителот со маскаРОУЗ ЗЛАТО ЗАВРШИЅИДДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛГИ ВКЛУЧУВА СИТЕ Х

Опис на производот : Тип:Тоалетна Хартија Носителот површински третман : Хром Финиш Направен од Висок К

Материјал : ПВЦ + ABS инженеринг пластичен Багажник материјал : Galvanizing железо жица Боја : Видете слики Бања

Хартија Носители Нерѓосувачки Челик Хром Тоалет Тркалаат Носителот Телефон Стојат Ѕид Бања Прибор Без

Please wait...