0
clear
  • Beibehang 3D Позадина Модерна 3D Стерео Дрвја Летање Птици Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Ѕид Мурали тапети за ѕидови 3 d
  • -20%
  • -20%
Beibehang 3D Позадина Модерна 3D Стерео Дрвја Летање Птици Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Ѕид Мурали тапети за ѕидови 3 d

Beibehang 3D Позадина Модерна 3D Стерео Дрвја Летање Птици Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Ѕид Мурали тапети за ѕидови

DEN 960.00
DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

9 = 7 метри квадратни.3 метри висок Областа : 3m * 2. Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од сопствени големина, ние ќе се прилагодите на mural позадина според следнава стандардна големина. ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 4-5stars.

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Производи во категоријата

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на пов

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Површина : (2.Ние ќе се обид

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

3 D Обичај HD Слика за Позадина Свежи Бонсаи Кактус Нордиските Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Mural Позадина

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа Не ролни...

Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испрат

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка 3) не жо

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

Please wait...