0
clear
  • 1 Компјутер Pinksee Кристал Синџир Малку Бел Шарм Anklet Бос Сандала Плажа Нога Накит Додаток Партија Подароци
  • -20%
  • -20%
1 Компјутер Pinksee Кристал Синџир Малку Бел Шарм Anklet Бос Сандала Плажа Нога Накит Додаток Партија Подароци

1 Компјутер Pinksee Кристал Синџир Малку Бел Шарм Anklet Бос Сандала Плажа Нога Накит Додаток Партија Подароци

DEN 112.32
DEN 91.00

Достапност
Производот е достапен

Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Превозот
1.
Враќање
1. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Производство Опис :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Сите слики се вистински ?
Yes (да).
За Плаќање
1.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.Ние брод на светот.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Должина:
31cm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Точка име :
жените anklet
Материјал:
Легура
Пол:
Жените
боја:
Сребрена/злато
копче:
Bijoux Femme
дизајн:
Anklet Со Шарм
Ocassions:
Одмор,Плажа,Други
Клучни зборови:
pulseras tobilleras
Стил:
Чешка

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Нова Мода Девојки Anklet Нерѓосувачки Челик Љубов

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИбоса трендовск

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Исп

Стилски ankletБрилијантен и неверојатни.Премиум квалитет, delicated уметности и занаетиМатеријал : МеталСосто

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алерг

2,Ако било лажни откако ќе го тестираат, pls контактирајте со продавачот, целосна наплатаПревозот : 1,сите

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Откако

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Comiya Имитација Бисери Монистра Pendant Поставен Нога Додатоци Anklet За Жените Индискиот Tornozeleira Feminina Anklet Голем

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.

Глуждот BreceletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањ

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : Bohi 100% реално 925 Sterling silver парична Казна Накит МултиСлоеви Полиран Обичен Круг Мо

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

2018 New Мода Мушка Anklet Нога Хривнија Boho морска ѕвезда Anklet Гроздобер Хривнија за Жени Подарок Tassel Плажа Нак

Големина е околу 30cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Исп

PS10044PS10061Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Во

>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка, Средниот Исток, АфрикаМешани целА

JA0022004Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДолжина : околу 27cmБоја : како на сликата покажуваСоврше

Име : Жените AnkletsМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, розово злато позлатен .Големина : 20cm+6cm Продолжен синџи

Please wait...