0
clear
  • Случај за Apple IPad 2 И IPad 3 IPad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тело, Заштитник
  • -20%
  • -20%
Случај за Apple IPad 2 И IPad 3 IPad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тело, Заштитник

Случај за Apple IPad 2 И IPad 3 IPad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тело, Заштитник

DEN 1247.52
DEN 811.00

Достапност
Производот е достапен


Случај За Apple i Pad 2 и i Pad 3 i Pad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тело, Заштитник
Карактеристики : Пад Доказ : Од 1.8 m заспивам ќе биде во ред Водоотпорен : Може да го поддржи 1 час под 200 mm Врнежи Shockproof : го Помине тестот под 18 часа од 20 до 2000 hz на фреквенција Dustproof : Може да поддржуваат 3 часа под брзина од 18 милиони/втор Потпирач за поддршка 360 степени ротирачки Опис : 100% Нов Бренд, 3rd Партија Производ Материјал : Пластични + Силикони Вграден Екран на Допир за Заштитник Изградена-во Потпирачот Компатибилен : За i Pad 2/3/4 само Она што е во Кутијата? 1 x Случај со Polybag пакување + Пена Заштита
ПОВРАТНИ информации -Во AIRDIGI TECHNOLOGY CO.,ОГРАНИЧЕН ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не сте задоволни не остави негативни повратни информации во знак на одмазда за неисправен производ или нешто што не се очекуваат. Ве молам само да не контактирате преку Ali Express пораки и ние брзо ќе се реши ова прашање. Исто така, запомнете секогаш да ја напушти 5 ѕвезди за секоја од 4 категории кога оставајќи повратни информации за ИСПОРАКА(INTERNALTIONAL) -Предмети ќе биде предаден, 5 дена во неделата вклучувајќи ги празниците и викендите -Следење може да трае 5 работни дена да се ажурира во зависност од тоа колку брзо на поштенски услуги ажурирања има систем за следење -Предмети ќе биде предаден, Кина/Netherland Пост Пост за Слободни. Брод од страна на DHL/Федекс/UPS/EMS ИТН. PLS НИ ОСТАВИ ПОРАКА -ве Молиме изберете од прва класа пошта меѓународниот, приоритет пошта меѓународниот, или express mail international-Без разлика кој метод на превозот ќе се избере таа се уште може да преземе целосна 7-45 дена или дури и подолго, во зависност од вашиот земји царинските прописи, поштенска услуга брзина, време, итн.. -Ние не сме одговорни за царинските давачки/такси се ВРАЌА/ПРОБЛЕМИ -Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите -ве Молам само да не контактирате преку Ali Express пораки за да можеме да работиме на секој проблем на случај по случај -Сите производи купени дојде со 60 ден гаранција од денот на по можете да добиете на стоки -се Врати превозот е платен од страна на купувачот

Кон својствата

Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
за iPad 2/3/4
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
RUKWAACH
Материјал:
Пластични
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
7.9inch
Број На Модел На:
За Apple iPad 2 3 4
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Должина:
10inch
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Стил:
Школка За Заштита/Кожата
квалитет:
КК помине+
Материјал:
PC + Силикони + Touch Screen Protector
Функција:
Совршен Fix
Употреба:
За вашите деца
Пакување:
Polybag пакување + Пена
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
превозот:
слободен од кина пост

Производи во категоријата

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас (Освен неко

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на предмети е примена.Тоа може да се к

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

3во1 Двојна Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случаи за Samsung Galaxy Tab 10.1 инчен P580 / P585 Контраст боја Таблета Случаи

Нови Шарени Дезени Флип Случај За Apple i Pad Mini 1 2 3 4 Smart Случај Покрие Funda Спие Разбуди Силикони СТП Кожа Стој

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Магнет СТП Кожа Случај прекривачот За i Pad Про 9.7" 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај За Новиот ipad 9.7 2017И

2016 година екран на Допир панел Тастатура Случај за huawei mediapad м2 10.0 lte 64gb таблет КОМПЈУТЕР за huawei mediapad м2 10.0 l

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

aiyopeen за ipad про 10.5 случај мултипати funda за ipad про ултра тенок 10.5 стп кожа smart се разбудам на спиење+tpu задни

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)ве молиме да остави порака во Трговијата Ме

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Случај Покритие За Новиот i Pad 9.7 инчен 2017, GOLP Тебе Виножито Боја Тешко Smart PC Покритие Случај За Новиот i Pad 9

Солиден Тешки Случај за i Pad ВОЗДУХ Заштитна Shockproof Покрие Случај со Екран на Допир Заштитник Потпирачот

Солиден Хибрид Тешки Покрие Случај За i Pad Mini 1 / 2 / 3 Ретината Shockproof Случај со ПотпирачКористете само за i Pa

Покрие случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 СМT380 T385 2017 folio стојат Покрие случај за samsung Galaxy Tab А2 S СМT380 T385+подарокФункциј

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметковод

Прекрасна Насликани Флип Кожа Случај За Apple ipad 234 Покрие Случаи Магнетни Со Картичка Отвори паричник Шко

Применливи таблета големина : 【 За Chuwi Hi12 12" 】12" инчиSleeve Торбичка, пишување на текст за статистика, анти з

Please wait...