0
clear
  • Smesiteli 2017 Уникатен Висок Квалитет G1/2 Рачни Shattaf Мијалник Sprayer туш главата Колекции Thermostatic Миксер Тапа
  • -20%
  • -20%
Smesiteli 2017 Уникатен Висок Квалитет G1/2 Рачни Shattaf Мијалник Sprayer туш главата Колекции Thermostatic Миксер Тапа

Smesiteli 2017 Уникатен Висок Квалитет G1/2 Рачни Shattaf Мијалник Sprayer туш главата Колекции Thermostatic Миксер Тапа

DEN 4014.72
DEN 3132.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Димензии на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Smesiteli 2017 Уникатен Висок Квалитет G1/2 Рачни Shattaf Мијалник Sprayer туш главата Колекции Thermostatic Миксер Тапа
Packge Се Вклучени :
1 * Месинг Thermostatic Миксер
1 * Месинг Вентил
1 *1.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција. Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .5 М SUS304 Црево
1 * Супер ABS Носителот
1 * Супер ABS Мијалник Sprayer
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1.

Кон својствата

Тип:
Мијалник Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Smesiteli
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Thermostatic Чешми
Тапа Планината:
Една Дупка
Број На Модел На:
BF-6808
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Заврши:
Хром
врска:
G1/2
мијалник материјал:
Супер ABS
Црево Материјал/Големина:
SUS304/ 1.5 М
thermostatic миксер:
Дувачкиот
Вентил:
Дувачкиот
носителот:
Супер ABS
Гаранција:
5 година
Usgae:
Бања/ Кујна/ Надвор

Производи во категоријата

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Контактирајте со насНие се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши...

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Мијалник Чешми Европа Стил Злато Мијалник Тапа Бања Двојна Рачка Една Дупка Бања Злато Миксер Славини з

HB0016484Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум ЛегураБоја : СребренаДолжина : 1

Замена и наплата не се достапни за тапа без квалитет прашања.Барања за да се врати ставки поради квалите

Карактеристики : Стандардна 1 / 2 инчи Врска ГолеминаЕдноставен и лесен за употребаОдлична алатка за сек

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Chorme Заврши Кап

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Please wait...