0
clear
  • Карбонски Влакна Вратата Заштитник Брадата Комплет Guard Страна Страна Здолништа Престилки за AUDI TT 8J MK2 Купе Само 2008-2011 Конвертибилна 2 ПАРЧИЊА
  • -20%
  • -20%
Карбонски Влакна Вратата Заштитник Брадата Комплет Guard Страна Страна Здолништа Престилки за AUDI TT 8J MK2 Купе Само 2008-2011 Конвертибилна 2 ПАРЧИЊА

Карбонски Влакна Вратата Заштитник Брадата Комплет Guard Страна Страна Здолништа Престилки за AUDI TT 8J MK2 Купе Само 2008-2011

DEN 22051.68
DEN 18964.00

Достапност
Производот е достапен

За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2011 База Конвертибилна 2-Врата 2. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi TT Quattro 2009 База Конвертибилна 2-Врата 2.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2008 База на Купе 2-Врата 2.8 L 1798 CC 110 Cu.0 L 1984 CC 121 Cu.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас
Сите наши производи ќе бидат двојно проверени и спакувани пред превозот, некои делови се исто така полни со иверица случајот со цел да се заштитат производите и, доколку стоката се уште се оштетени за време на превозот со груб шпедиција, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и помогнете ни да земе детална слика за оштетените делови, а потоа ние може да побара од друштвото за осигурување да се направи компензација за вас.0 L 1984 CC 121 Cu.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.0 L 1984 CC 121 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2009 База Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2011 База Конвертибилна 2-Врата 1. имаме строга КК пред секоја пратка . l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2009 База Купе 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2011 База Купе 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2009 База Конвертибилна 2-Врата 3.8 L 1798 CC 110 Cu.2 L 3189 CC 195 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2011 База Купе 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2008 База на Купе 2-Врата 3.0 L 1984 CC 121 Cu.0 L 1984 CC 121 Cu.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.Слободен само прислушување завртки вклучени,Одлична fitment
3.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .5 KG
Производ Големина : 172*8*6 CM
Пакување Големина : 180*18*15 CM
Пакување : Извоз картон
функција :
1. И ние не обезбеди сликарство услуга./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја.

Кон својствата

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Материјал Тип:
--
Монтажа Позиција:
Медиум
Тип:
Отпор Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
--
Производителот Дел Број:
--
Другиот Дел Број:
--
Специјални Функции:
--
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници

Производи во категоријата

is_customized : ДаF80 М3 4 Door F82 М4 2 Door 3 D Стил на Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Спојлер За BMW F80 М3 F82 М4 2015Вов

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Центар за помош Почитувани купувачот, ние ќе ја испратите вашата стока колку што е можно побрзо по плаќа

Ние имаме врски со голем број на производители во Кина.Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски вла

Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување беше основана во 2010 година, специјализира

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Land Rover LR4 2011 HSE Спорт Комунални 4Врата 5.Во Европската countr тите години : Сите пред

Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја на

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

A3 S3 Sline Карбонски Влакна Автомобил Тело Колекции предниот браник пред усна за Ауди А3 S3 Sline Sлинија предни

2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?A : нашите производи се

Пред Deflector | Страна Здолниште | Задните Кит | За Трки ПодесувањеНула Доказ | Мат Црна Боја | сличен легален

Please wait...