0
clear
  • Модерен Дом Декорација Цитат Ѕид Decal Работа Бизнис Мотивација За Статистика Винил Налепница Уметност Оркестарот Muursticker Tekst Позадина E540
  • -20%
  • -20%
Модерен Дом Декорација Цитат Ѕид Decal Работа Бизнис Мотивација За Статистика Винил Налепница Уметност Оркестарот Muursticker Tekst Позадина E540

Модерен Дом Декорација Цитат Ѕид Decal Работа Бизнис Мотивација За Статистика Винил Налепница Уметност Оркестарот Muursticker

DEN 337.92
DEN 304.00

Достапност
Производот е достапен


6038 Можеби и вие исто така, сакаат
Discription :
* Бренд : ROWNOCEAN
* Материјал :
* Заврши Големина На :
М : 42x38cm (16.5"x14.9 ")
L : 57x52cm(22.4"x20")
* Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : H601 Бела
* Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк.
* Лесен за употреба :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
* Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Кон својствата

боја:
Друга боја
Големина:
M, L
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Тема:
Мотивационата Понуда
Стил:
Мотивационата
Материјал:
Винил
Модел:
ѕидот decal
Соба:
Канцеларија
Карактеристики:
Отстранлив
Заврши Големина(М):
42x38cm
Заврши Големина(L):
57x52cm

Производи во категоријата

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : S : 42x35cm / 16.5"x13.7"M :

Стап трансфер филм на дизајнот, избегнување на создавање на меурчиња колку што е можно,тогаш scrape тоа пов

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотп

Купувачот Забелешка : 1 имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција н

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на ваш

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

Ние сме во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои спо

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

13 Парчиња Сценско Сонце Паѓа Камења Езеро Креативни Винил Налепница Отстранлив Ѕид Налепници за Соби Д

ДеталиВи благодарам многу за посета на нашата продавница.Кога се применува (поставени) како и во главна

Големина : во пакет од околу 60 x 90cm, на ѕидот околу 80 x 90cmПостојат 16 парче независни слики и можете да се др

3 D Прозорец Приказ на Ѕид Налепница Отстранлив Винил Уметност Соба Decal Mural Дома ДекорацијаСпецификации :

945854877810436 Вашиот Омилен СакаСпорт Налепница Серија парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

[size]Wx H : 5x5cm (33 крстот налепници во 1 сет)Wx H : 8x8cm (24 крстот налепници во 1 сет)[default color]црна[објект слики][ЗА Б

54 см) : 46cm широк x 42cm високи62cm широк x 56cm високиЗа Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински пр

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

ZOOYOO Топла продажба на Нови ѕид налепница DIY LotМуслиманската култура ѕид Налепници за деца соби Ѕид Налеп

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

7pcs / Set 3 D Змеј ноќта на Вештерките Ѕид Налепница Висок Квалитет Отстранлив ПВЦ Home Art Оркестарот Партија Д

а Материјал : животната средина nontoxic пвц; б Големина (1 инч =2.54 см ) : 58cm (широк) x 28cm (високи) ; 87cm (широк) x 42cm (в

Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да с

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Големина : 58cm x 23.2 cmБоја : ЦрнаЅидот Decals не се само ограничени на Ѕид Тие ќе се држиме на нешто со мазна по

Please wait...