0
clear
  • QFP64 тест приклучок со ПХБ TQFP64 LQFP64 ic штекер 0.5 mm теренот 10x10mm 12x12mm големина
  • -20%
  • -20%
QFP64 тест приклучок со ПХБ TQFP64 LQFP64 ic штекер 0.5 mm теренот 10x10mm 12x12mm големина

QFP64 тест приклучок со ПХБ TQFP64 LQFP64 ic штекер 0.5 mm теренот 10x10mm 12x12mm големина

DEN 1920.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
QFP64 тест приклучок
со ПХБ TQFP64 LQFP64 ic socket
0.5 mm теренот
10x10mm 12x12mm големина

Кон својствата

Бренд Име:
FSHH
Демо Одбор Тип:
Други

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) /

Yamaichi IC Тест & Горатво Штекер со едноставна одбор, специјално дизајниран за STM32 микроконтролерски во QFP100(0

Карактеристики : На коло усвојува 1.6 задебелување на злато позлата технологија.Влезот усвојува rewchangeable

На PWR ќе се задржи на и на ДЕЛО ќе го задржи трепка кога Малина Пи започнува до успешно, во случај и двете

ИЗВЕСТУВАЊЕ се Должи на глобалната недостиг од малина пи 3,Купи Малина Пи Комплет, RS верзија на велика БР

ОПИСУниверзална eХартија Возачот Одбор со Wi Fi Спц ESP8266 одборот, поддржува различни Waveshare SPI eХартија суро

Waveshare STM32 F7 Развој Одбор Open746 IC Проширување Комплет Пакетот STM32 F746 I STM32 F746 IGT6 MCU Мајка Одбор+10 Модули Опис STM

3 инчен lcd em Win demo24.На Open746 IC поддржува понатамошно проширување со различни опционални додатоци одбори за

оригиналниот element14 малина пи 3 моделот б / малина пи / малина / pi3 б / пи 3 / пи 3б со wifi & bluetoothМалина Пи 3 М

Yamaichi IC Тест & Горатво Штекер со едноставна одбор, особено за STM8 микроконтролерски во QFP32(0.8 mm теренот) пак

Ако треба да се прилагоди на вкупната цена, pls контактирајте со нас однапред Во моментов, што може да се п

Мини STЛИНК / V2, во спој грешки / програмер за STM8 и STM32 Мини STЛИНК V2 Во спој Грешки Програмер за STM8 и STM32 Подд

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.Превозот1 Ако вашиот детали адреса прип

640x384, 7.5 инчен EInk екран КАПА за Малина ПиОПИС640x384, 7.5 инчен EInk екран КАПА за Малина Пи, SPI интерфејс за Прегл

ББ Црна Проширување КЕЈП, Поддржува 4.3 инчен LCD Она што е на LCD КЕЈП (4.3 инчен)BB_BLACK конектор : за поврзување

Microsoft Touch Develop IDE Microsoft Блокови Code Kingdoms да го вклучите JavascriptMicro Python mbed овозможиПакет листата : 1 x BBC Микро : м

7 инчен Капацитивни екран LCD (X710)1024 x 600 Резолуција Работи со 4418 одбор под У подигне, Андроид 5.1 & Debian 8Слични

Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по

Малина Пи 2 Б модулот на Камерата (E) Поддршка Малина Пи Б+ / A+ 5 M Пиксели инфраред LED Поддржува Ноќ Визија = R

ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Се врати превозот ќе биде

USB : USB Тип Женски3 Во сигналот конектор аспект, можете да го одберете USB тип порт за plug and play прилики, ќе мож

LM298 P моторни возачот со диоди за заштита коло, повеќе безбедноста LM2596 напон редовни, обезбедува стабилн

ББ Црна Проширување КЕЈП, Карактеристики Разно Компоненти и Функции Она што е на РАЗНО КЕЈПBB_BLACK конекто

ОПИС 1.44 инчен LCD дисплеј КАПА за Малина Пи, 128x128 пиксели, SPI интерфејс за ПрегледОва е LCD дисплеј КАПА за Ма

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) /

Beaglebone Црна Рев C 512 MB 1 GHz АРМ КортексA8 Development Kit Проширување Одбор Кејп за Различните Компоненти и Функции

OV5640 Банана Пи Камерата само за Банана Пи М2+ ОдборСамо Камерата,не одбор.

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) /

Please wait...