0
clear
  • автомобил wire конектор еки машки женски конектор осигурач plug 4 pin конектор автомобилската жици терминал штекер печат DJ7049-6.3-11
  • -20%
  • -20%
автомобил wire конектор еки машки женски конектор осигурач plug 4 pin конектор автомобилската жици терминал штекер печат DJ7049-6.3-11

автомобил wire конектор еки машки женски конектор осигурач plug 4 pin конектор автомобилската жици терминал штекер печат DJ7049-6.3-11

DEN 1478.40
DEN 1390.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ7049-6.3-11
Боја : жолта
Минимален Пакет : 200 компјутери
Над цената не содржи Терминал и печат

Кон својствата

Број На Модел На:
DJ7049-6.3-11
боја:
Жолта
Материјал повеќе:
PA66
Име:
DJ7049-6.3-11

Производи во категоријата

* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 815 ДОЛАРИ во фактура

Џек 2,5 мм Аудио Приклучок Моно Пак AV Адаптер / 2.5 Слушалки Plug Машки Да се РКА Конектор LotЖенски

ФункцијаТип : 4 Pin Водоотпорен IP67 LED Лента Кабел КонекторКабел Надворешниот Дијаметар : 6 mmНајголемата го

3pin 5.5x2.5mm DC напојување приклучок за DC Женски Панел Планината Конектор внатре нут со водоотпорен капа 10pcs /

Конектори ние се продаваат е Меѓународен бренд компатибилност конектор, ве молиме да го изберат правот

МикроОдговара конектор 3.0 mm Обланда Двоен Ред Кола 2x10 Pin 20 Позицијата десен агол SMT ТАБОТ Калај reflow Лемењ

>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со

ESP8266 Далечински Сериски Порт WIFI Transceiver Безжичен Модул ESP12 E ESP 12 E АП+СТА со Екстра 6 IO SPI за ArduinoОпис : Модел :

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query track record ).5.5x2.5mm DC моќност f

3 Начин Женски Водоотпорен Автомобилот Електричен Приклучок 7123623440Секое парче вклучува pin(терминал ) и г

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJ7055 Y2.221Боја : сиваМинимален Пакет : 200 компјутериГоренаведените це

>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со

Во прилог наTSOP48 пакет 3.BGA63 clamshell да се НАТОПИ 48 штекер 1pcsб Nand флеш адаптер за да го proman порта одбор 1pcsг...

Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно леме

24 Pin / начин машки&женски автомобил масломодифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучок

=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантит

71231330 71221330 Автомобилски Приклучок 13 Pin Жица Електричен Кабел Конектор Женски Машки Со Терминали Аудио Пр

Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или

* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубе

контактирајте со нас frist.Должина : 15 CM / 6 INCHДобредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, б

ПАКЕТ ЗА 10pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC013 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

Женски Машки 4 Pin 72831144 Електрични Пластични Штекер Wire КонекторСекое парче вклучува pin(терминал) .Ако ви т

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Приклучок 1 / 4" Конектор Никел+Злато Позлатен Гитара Микрофон Приклучок Ад

5ПИНСКИ DC ЏЕК МОЌ ПРИКЛУЧОК ВО ПОРТ AC ВЛЕЗЕН КОНЕКТОР ЗА Lenovo Ideapad 100 S14 IBR 10014 IBYЗа пакување На објектите се

* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние

Please wait...