0
clear
  • Мотоцикл накладките Фронт За SUZUKI GSF 600 98-06 SFV 650 09-13 SV 650 99-13 DL 650 V-Strom 04-13 GSF 650 05-06 GSX 750 98-06
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл накладките Фронт За SUZUKI GSF 600 98-06 SFV 650 09-13 SV 650 99-13 DL 650 V-Strom 04-13 GSF 650 05-06 GSX 750 98-06

Мотоцикл накладките Фронт За SUZUKI GSF 600 98-06 SFV 650 09-13 SV 650 99-13 DL 650 V-Strom 04-13 GSF 650 05-06 GSX 750 98-06

DEN 960.00
DEN 701.00

Достапност
Производот е достапен


ЗА
SUZUKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ
GSF 600 S/K Разбојник (2000-2004)
GSX 600 С Катана (1998-2006)
SFV 650 К/L Gladius (2009-2013)
SV 650 (1999-2013
DL 650 V-Strom (2004-2013)
GSF 650 K5/K6/SK5/SK6/AK5/AK6/SAK5/SAK6 Разбојник (2005-2006
GSX 750 F Катана (1998-2006)
GSX 750 W/X/Y/К1 (1998-2003)
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Кон својствата

Објектот Ширина:
5.78cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Бренд Име:
DTRAD
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
3.99cm

Производи во категоријата

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Се враќа : Ние да се потрудиме да им

* Дизајн во КИНА.• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обви

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Задн

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот врем

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА : CB 400 0405 РVRX 400 Т Р 96CB 500 0407 РCBF 500 04 РCB 600 ПРЕПРАТЕНА 9800 РCB 600 FY 0012 РCBF 600 N8 / N9 0809 РCBF 600 S4 / S5 / S6 0

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако имате било какви про

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

описоригиналниот adelin adl07 десната страна кочница caliper40mm дупка до дупка инсталирате4 клипот : 32x2,27x2,тешко

Спецификации : Боја : Црна Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 6 Дијаметар : 298 MM Одговара на

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Гаранција :

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Ако не го добиете вашиот објект на време, ве

Please wait...