0
clear
  • Краток Неуредна Кадрава Јадење Косата Пунџа Проширување Лесно се Водат коса Чешли Клип во конска опашка Продолжување Scrunchie Chignon Фах конска опашка
  • -20%
  • -20%
Краток Неуредна Кадрава Јадење Косата Пунџа Проширување Лесно се Водат коса Чешли Клип во конска опашка Продолжување Scrunchie Chignon Фах конска опашка

Краток Неуредна Кадрава Јадење Косата Пунџа Проширување Лесно се Водат коса Чешли Клип во конска опашка Продолжување Scrunchie

DEN 575.52
DEN 547.00

Достапност
Производот е достапен

за да знаете колку долго на чекаат очекуваме, или да ги менувате вашите ред, ако така сакаат. Боја разлика Известување : Поради различни компјутерски монитор е боја прилагодувања, Многу мала Боја разлика може да се случи.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs. Поштенски : Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Или e Packet околу 10-20 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . Како да се користи Ez Водат Коса Чешли Двојно Клипови Чекор 1 : Едноставно слајд во еден крај на чешел Чекор 2 : Рашири низ вашата коса. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Краток Неуредна Кадрава Јадење Косата Пунџа Проширување Лесно се Водат коса Чешли Клип во конска опашка Продолжување Scrunchie Chignon Фах конска опашка За производот SWACC неуредна пунџа карактеристики Ez Водат Коса Чешли Двојно Клипови, clips во совршено во текот на вашиот сопствен конска опашка.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува.Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне . Изработени од 100% висококвалитетен Синтетички влакна, тоа изгледа, се движи и да се чувствува како вистински косата со прифатлива цена Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка и многу лесно да се примени Тежина : 90-100g , со Дијаметар : 9 x 7 Инчи. Прилагодлива Големина со Лесно чешли одговара на повеќето пунџа и конска опашка големина Напомена : се Водат Коса Чешли и Неуредна Кадрава hairpiece се неразделни.За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор. Така лесно.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4.otherwiser ,тоа ќе го уништи своите стилови.Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи . ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти Добредојде на мојата продавница pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас.

Кон својствата

Протегала должина:
6inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
Број На Модел На:
0584
Материјал Одделение:
Kanekalon
Единица тежина:
100g/парче
Бренд Име:
StrongBeauty
квалитет:
Одличен квалитет
Стил:
Конска Опашка Продолжување Scrunchie Chignon Фах Конска Опашка
hairpiece:
Косата Пунџа Продолжување
Тип:
Конска Опашка Продолжување
боја:
многу боја за да изберете
Текстурата на материјалот:
Синтетичка Коса
Нето тежина:
100g
Должина:
Краток

Производи во категоријата

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 180g , можеби м

Strong Beauty Синтетички DIY Коса Црвена Русокоса Браун Црна Плетенка Drawstring конска опашка Клип во / на Косата Ек

Strong Beauty Синтетички Брановидна Коса, Плетенка Drawstring конска опашка Клип во / на Косата Екстензии Hairpieces 15 Col

Конска опашка Екстензии за Коса Должина : 24" (60cm) Тежина : Околу 100g Коса тип : 100% Отпорни на Топлина Влакна

Нов стил жена Синтетички конска опашка Коса Екстензија Предност 1)брза испорака со големи залихи 2)Преми

Објектот Детални Специфики : Косата Бренд : Лидија КосаДолжина : 16inch(кога се Протегала) Тежина : 120gram Стру

Информации за производот Материјал со Висока Температура Влакна Бренд Име AMIR КОСА Item Type Права коса клип

Функција : Пластични Ноктот Синтетички Drawstring конска опашка Должина : 24inch 60cm Боја : Ако ви треба други бои,

Зошто косата пролевање? По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 80 g , можеби м

Please wait...