0
clear
  • FETESNICE Нови производи Висока Густина Handlebar Силика гел/пена силикони сунѓерот планински велосипед Костец на XC/AM лесни antiskid
  • -20%
  • -20%
FETESNICE Нови производи Висока Густина Handlebar Силика гел/пена силикони сунѓерот планински велосипед Костец на XC/AM лесни antiskid

FETESNICE Нови производи Висока Густина Handlebar Силика гел/пена силикони сунѓерот планински велосипед Костец на XC/AM лесни

DEN 175.20

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
Оваа handlebar костец се направени од NBR висока густина пена, така што тие се многу лесен и удобен
и исто така, имаат единствена способност да го издржат висока температура, и ги апсорбира шок.
Вашиот најдобар избор за велосипедизам.
Карактеристики
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесни,комфорни и издржливи.
Супериорен шок-апсорпција и против пролизгување.
Висока температура отпор.
Применливи на патот велосипед, планински велосипед за долго патување, патување.
Спецификации
Материјал : NBR висока густина пена
Должина : 130mm Тежина : околу 40g
Боја : Црна, Црвена, Жолта, Црвена,Виолетова ,Сина
Пакувањето вклучува : Велосипед Handlebar костец x 1pair

Кон својствата

Бренд Име:
FETESNICE
Должина (cm):
13cm
Ширина(см):
2,2 см
Материјал:
Силика Гел

Производи во категоријата

Нов велосипед handlebar костец Силика гел / пена силикони Костец за MTB велосипед Костец за XC / AM лесни antiskid мек

Драги пријатели! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат! Ова е добар ве

кул цена со висок квалитет 135 mm CNC запечатени приклучоци алуминиум заклучување во гумени велосипед кост

Модел : GUB 116 lockable костецМатеријал : CNC легура прстен+ гуматежина : 109g / парбоја : црна, црвенаФункција : спец

Велосипед Велосипед MTB Велосипед Алуминиум Легура Handlebar Костец Приклучете се Справи со Притисокот Бар К

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Вашата цел адресата МОРА да О

Модел : GUB G509 сунѓерот костецМатеријал : CNC легура прстен+ висока еластичност сунѓероттежина : 85g / парбоја

1 инчен 1 Пар Handlebar Костец 1 Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и Н

трговија на големо 130mm БГ гума легура заклучување на двоен слој mtb велосипед костецбез профит, само јасн

Бренд : TAOK Име : легура на Магнезиум Гума Костец Материјал : TPR зелена гума + AM60 B магнезиум легура Потекло :

Здраво! Мило да ви помогнеме! Драги пријатели! Сакате вашиот велосипед повеќе лесно тоа? Сега може да се

Спецификација : Материјал : Силикон Големина : прибл.13 * 3cm / 5.12 * 1.18" Боја : Црна, Жолта, Портокалова, Зелена,

име на производ : Висок Квалитет на Остри Рогови Алуминиум Легура Рогови Зафат Планина Виткање MTB Велоси

Велосипедизам Фиксна Опрема Fixie Костец MTB Планински Велосипед Велосипед Handlebar Костец Мека Трајни Гума Ц

Карактеристики : Модел : BE63GP 1.Материјал : силикон 2.Спецификации : 22.2 * 130mm 3 Производ тежина : ± 26g / пар Пак

fouriers Велосипедизам Костец MTB Планински Велосипед Лентата Завршува Карбонски влакна + најлон Велосипед H

Модел : GUB G509 lockable костецМатеријал : CNC легура прстен+ висока еластичност сунѓероттежина : 85g / пар5 боја : ц

име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Бренд Про Велосипедизам Костец Antiskid Гумени Капак Алуминиум Легур

Двојно Заклучување Заклучување На Планински Велосипед Циклус Велосипед Хендл Костец 4 Бои Велосипед Се

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви

100% сосема нов и висок квалитет на Мека трајни гума, антибактерии и силна wearability Обичај anatomic покрена повр

Велосипедизам Lockable се Справи со Притисокот На MTB Велосипед на Патот Велосипед Handlebar Контрола на Велосип

Please wait...