0
clear
  • 6pcs /set Легура Цемент Бетонски Ѕид Вежба Изградба вежба Електрични Влијание Вежба Малку Сет HHDZ122
  • -20%
  • -20%
6pcs /set Легура Цемент Бетонски Ѕид Вежба Изградба вежба Електрични Влијание Вежба Малку Сет HHDZ122

6pcs /set Легура Цемент Бетонски Ѕид Вежба Изградба вежба Електрични Влијание Вежба Малку Сет HHDZ122

DEN 456.48
DEN 342.00

Достапност
Производот е достапен


6pcs Легура Цемент Бетонски Ѕид Вежба Изградба вежба Електрични Влијание Вежба Малку Сет
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Дизајн : Прави Месо Тело. Материјал : Алуминиум со Дијаметар : 1 x 4mm 1 x 5mm 1 x 6mm 1 х 8мм 1 x 10мм 1 x 12mm Пакет вклучуваат : 6 PCS/set

Кон својствата

Должина:
10мм
Број На Модел На:
HHDZ122
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Пакетот Вклучува:
6pcs вежба малку

Производи во категоријата

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов 10pcs Сосема Нов Неискористени Карбид PCB CNC Вежба Битови замена з

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нови Сите термички обработени сечилото, со висок concentricity се Спроти

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Дијаметар : 6 / 8 / 10 / 12mmВкупна должина : 70mmДиј

1 PCS 213mm ХСС Keyless Влијание Вежба Малку Чак Рака Алатка Со Заклучување И СДС Адаптер Секој обид за 1 buc!!!Спец

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Карактеристики : ХСС вежби со хексадецимален одморите месо тело.Се користи за вежба пилот дупка за Шарк

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

8150 Вежба6pcs на повисок квалитет на ротари датотека во собата за ротари алатки За обработка на метални и н

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Карактеристик

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов 10 Чекор Вежба Малку 1 / 4" 1 3 / 8" Титаниум Чекор ХСС со топлина тре

BI0002585Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХСС (5% кобалт)Месо тело со Дијаметар : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммБоја : как

За Универзална мека вратило Боја : Црна Материјал : Пластични+ Легиран Челик Должина : Околу 200mm / 295mm Повр

BI0002585Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХСС (5% кобалт)Месо тело со Дијаметар : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммБоја : как

Големина : 5.2 mmДолжина : 54mmКористење : Метал ДупчењеТип : Torsion ВежбаМатеријал : High Speed ЧеликПакетот Вклучув

Карактеристики : обработка може да се заврши конус Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви о

11 PCS Завртка Extractor Скршени Гром Смена Вежба Водич Битови Сет Со Носителот Рамка Алатки Големина 4mm11mm Диза

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Вежба Глава : ХСС 4241 со Титаниум слојСредно chamfering вежба тело : Ч

Дијаметар 610мм Круг месо тело СДС Плус Ротари Чекан Конкретни Masonary Вежба МалкуГлавни Карактеристики : О

Карактеристики : Универзална чак Мини Брзи Промени Keyless Чак Чак овозможува брз и лесен додаток промени

Спецификација : Материјал : ХСС 4241Месо Тело : 1 / 4 ХексагоналнаПовршински третман : титаниумАлатки : пишто

100% Сосема Нов употребата на телото пролет генерираат удирање моќ да шокира На крајот на топката контрол

25.6 mm 25.7 mm 25.8 mm 25.9 mm 26mm 26.1 mm 26.2 mm Струг Машина Алатка CNC ХСС High Speed Челик Конус Коси месо тело Пресврт Вежба М

0.2 мм Совет 1 / 8" месо тело Спирала Flute Волфрам Карбид МикроPCB Вежба Малку 10 PCS / SET A10_15100% сосема нов и висок к

Вкупна должина : 200mm Сегмент : рамни segent 8мм висина.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни прат

Please wait...