0
clear
  • Dainashi 925 sterling silver вистински бисер pendant парична казна накит Сјајна цвет благородна бисер ѓердани за партија или на свадба
  • -20%
  • -20%
Dainashi 925 sterling silver вистински бисер pendant парична казна накит Сјајна цвет благородна бисер ѓердани за партија или на свадба

Dainashi 925 sterling silver вистински бисер pendant парична казна накит Сјајна цвет благородна бисер ѓердани за партија или

DEN 3168.00
DEN 1077.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина На Бисер:
10-11mm
Бренд Име:
Dainashi
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
ЦВА
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
scpp016
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Pendant Големина:
19*21mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Тип:
бисер pendant
бисер големина:
10-10.5 MM
бисер боја:
бела/розова/виолетова
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
благородна
Pendant големина и должина на Синџирот на:
19*21mm 45mm
бисер површина:
Не Пропустот
Бисер одделение и обликот:
AAAA и Леб круг
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија
Логистика:
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

Солидна 925 Сребрен Pendant Детелина Срцето Дизајн Фунта Накит Среќа Љубов Симбол 0.8 g PDДЕТЕЛИНАМетал : 925 фун

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда Ве молиме не конкурираат ако немаа

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

Точка ИмеКул Две Тон 925 Sterling Silver Аниме Додаток Черепот Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиАниме

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chainбез синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+ 1pcs капасинџири longth : за

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 5 Бои 30мм Сјаат Нерѓосувачки Челик Завртка Лебди Locket Со Црвена Бисе

Please wait...