0
clear
  • 100pcs злато 10ml airless пумпа шишиња, трговија на големо 10ml пластична амбалажа со airless пумпа, 10ml око крем airless сад
  • -20%
  • -20%
100pcs злато 10ml airless пумпа шишиња, трговија на големо 10ml пластична амбалажа со airless пумпа, 10ml око крем airless сад

100pcs злато 10ml airless пумпа шишиња, трговија на големо 10ml пластична амбалажа со airless пумпа, 10ml око крем airless сад

DEN 3264.48

Достапност
Производот е достапен


A. Предмети Опис & Производи Фото :
Серија пластични шишиња со airless пумпа имаат 5ml и 10ml availble. Овој мал airless пакет може да се користи за да се контејнер око concentract, анти-стареењето крем тестер итн.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
10ml
боја:
златна Основа, со јасна тело
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Производи во категоријата

Трговија на големо Црно и Јасно 30 ML Плоштадот Рамно Стакло Парфем Спреј Преносни Празна Шише 100pcs 1...

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број ведн

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сребрена / злато Капа

30ml Назален Спреј Шише, 360 степени ротирачки слон багажникот , ЈП Пластични Спреј Шише, 200 PCS / Многу многуп

40ml празно основа пластична цевка, бела мека цевка за козметички, 40ml бела пластика крем пакувањеЗабелешк

Предмет : Висок квалитет 40g Чаша Павлака Тегла, Стаклена Тегла за Око Крем и Кармин, Високи Крем Шише Капа

50 G 50МЛ Чаша Павлака Тегла, Светла Сребрена Капа Пластични Внатрешна Капак Црна Виолетова Боја Козметик

100g празна бела пластична цевка за козметика пакување,100ml ЈП handcream / лицето чистење сад шишиња 24pc / многуК

Големина : D16*H55mmСтавка : 3ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа Облик : Тркалезна

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucМатеријал :

100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметич

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

Топла Продажба 50 x 2ml Мини килибар се тркалаат по шишиња, за етерични масла,2cc Rollon refillable шише парфем,deodorant

Мет Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шишеголемина : 10100mlвратот : 18m

50pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

Очекуваат за вашето барање! Начин На Плаќање : ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т / Т се Достапни.П

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл...

30ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со

15 ML Airless Цевка, Транспарентни И Бела Duckbilled Пумпа Главата Козметички Лосион Примерок Пакување Шише,Беспл

НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ 1 ПАРЧЕ ИНКА СЛОБОДНО ЗАЕДНО СО ШИШИЊА!!!!! Во врска со Производот Бесплатен превозот

12 ML Транспарентен Airless Шише, Пластични Пумпа Главата, Козметички Лосион Пумпа Цевка, Око Крем Примерок П

Празни Козметички Сад Refillable Шишиња од Стакло Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочув

5 ML 60pcs / многу Јасно Празни Eyeliner Цевка со Црна Капа, Eyelash Раст Течни Refillable Шише, Козметички Eyelash Лепак за Ск

30pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

Please wait...